INFORMACJA PRASOWA

Przegląd Sportowy to wydawany od ponad 86 lat jedyny dziennik poświęcony tematyce sportowej w Polsce i zagranicą. Jest to najpopularniejsze i najbardziej opiniotwórcze pismo komentujące rozgrywki piłkarskie oraz wydarzenia z innych dyscyplin sportu. Więcej informacji na temat gazety na stronie www.sports.pl

Championship Manager to najpopularniejsza seria menedżerów piłkarskich na komputery PC. Nowa wersja gry – 2008 – jest najszybszym programem tego typu, wprowadza też do zabawy wiele atrakcyjnych zmian. Przyznanie Championship Managerowi 2008 patronatu Przeglądu Sportowego jest dla tego programu dużym wyróżnieniem i oceną wysokiej jakości.

Więcej informacji o grze na stronie http://www.cenega.pl/gra_opis.php?force_show=pokazzeszto&ID=2930.

Przypominamy także, że na stronie http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1213 dostępne jest polskie demo Championship Managera 2008 (159 Mb).

Polska wersja językowa gry pojawi się w sklepach już 23 listopada, w bardzo konkurencyjnej cenie 79,90 złotych!

Już teraz Championship Managera 2008 można zamówić w sklepie cenega.pl, na stronie http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=2930.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe czy patronat PS w czymkolwiek nowemu CM’owi pomoże. Hm. . . a może. . . ekipa wreszcie się wzięła i stworzyła godnego konkurenta Football Managera? To jest chyba zbyt mało prawdopodobne ;)Podejrzewam jednak, że CM skorzysta na tym patronacia – wrośnie w jakimś tam małym stopniu sprzedaż, w końcu ktoś kto nigdy w menadżera nie grał może sobie pomyśleć „o żesz, Przegląd Sportowy patronuje tej grze? To musi być coś dobrego!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here