Trailerów z Wii w roli głównej obejrzałem już pół tysiąca. Mierzi mnie, że są wykonane w stylu MTV, choć zdaję sobie sprawę z tego, ze wraz z otwarciem się rynku gier na masową publikę to nieuniknione. Nie wiem czy o Xboxie już piszą w Bravo, ale nie zdziwiłbym się.

Z tym większą satysfakcją obejrzałem fajną parodię Nintendo Wii, w której pokazane są odrzucone pomysły na gry z Wii-lotem (świetna nazwa!), w tym pozycje, w których jesteś kucharzem w McDonaldzie, onanistą i ochroniarzem na lotnisku, tudzież gry, które pozwalają na grę w łapki. Słodkie.

Link: Odrzucone gry na Wii

Mam też dobrą wiadomość: David Zucker żyje. Jeżeli jeszcze nie wiecie, to taki facet, który nakręcił Czy leci z nami pilot, Nagą broń i kilka innych komedii. Nie wiem, czy to tylko parodia, czy faktyczna reklama na amerykańskie wybory, ale ręka Davida jest w tym zdecydowanie widoczna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWii jest blisko
Następny artykułOblivion na PlayStation 3

5 KOMENTARZE

  1. Uzywam FF a nie IE, a jak bylem tu poprzednio to na pewno linku nie bylo – nawet przelecialem kursorem caly tekst 😛 (glupio macie te linki zrobione zazwyczaj, bez podkreslenia, albo uzycia innego koloru. . . Choc tu akurat jest inaczej :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here