Nintendo nie pozwala nam złapać oddechu. Rekordowa sprzedaż gier, nowe akcesoria do konsoli, wreszcie We Ski – symulator jazdy na nartach wykorzystujący Balance Board. Prawie codziennie piszemy o jakimś ciekawym wydarzeniu ze świata Wielkiego N. Nie inaczej jest dzisiaj.

Wiemy już jaka gra będzie drugim tytułem z dziesięciu produkcji z zapowiedzianą obsługą Balance Board'a. Jest nią All-Star Chearleading. Tytuł tej gry zdradzili dzisiaj przedstawiciele firmy THQ. Niestety przy okazji nie chcieli powiedzieć nic na jej temat poza tym, że taka produkcja istnieje, zostanie wydana i ma zainteresować głównie przedstawicielki płci pięknej.

Bez problemu potrafimy sobie jednak wyobrazić o co będzie w niej chodziło. Potrafimy również wyobrazić sobie nasze ukochane kobiety skaczące przed telewizorem w rytm muzyki. Dla takich widoków chyba warto sprawić im (i sobie) przyjemność i przynieść do domu Nintendo Wii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Wyniki ankiety . . . takie przewidywalne ;DPomysł bardzo oryginalny, ale jakoś nie jestem w stanie bliżej wykreować wizji takiej gry. W tym będą jakieś misje w ogóle? o. O

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here