O tym, że Agnieszka Chylińska jest zaangażowana w promocję serii gier The Sims wiemy nie od dziś. Tym razem jednak swoją miłość (czy na pewno prawdziwą?) do gry Electronic Arts przeniosła do swojego nowego teledysku. Poniżej możecie obejrzeć wideo w którym zamieszczono kilka migawek z The Sims Średniowiecze. Tytuł ten pojawi się na rynku w marcu przyszłego roku. Wróćmy jednak do teledysku. Sama artystka mówi o nim, że: Postanowiliśmy zabawić się konwencją i wymieszać świat nowoczesny ze światem średniowiecza i dlatego znalazło się w teledysku również miejsce dla mojej ulubionej gry.

W teledysku znalazła się nie tylko gra. Dzielny Robin Hood, a raczej Barciwoj i jego załoga wyrusza do Chełma aby odbić(?) białogłowę. Braciszek Bożydar, który na początku teledysku pilnujący soczystej świnki piekącej się na rożenku zmierzy się z siłami nieczystymi. Ekipa Robina-Barciwoja zwycięża ponieważ pije kefir Robica. Przed kamerą przewija się też Zimne Mleko oraz brama garażowa… z mocno wyeksponowaną nazwą producenta. Od czasu filmu „Operacja Samum”, gdzie wesoła gromada polskich inżynierów chlała ostentacyjnie w autobusie piwo Warka nie mieliśmy tak żałośnie nachalnego product placementu.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze owieczka, która jest mocno eksponowana przed kamerami. Dlaczego? Tego dowiemy się na końcu podczas ślubu Barciwoja z nadobną Chylińską. Dzieci nie powinny tego oglądać!

Oglądajcie, pijcie mleko i kefiry i zaklinam was – nie nadużywajcie owiec – bo będzie jak w tej historyjce z teledysku do piosenki „Niebo”.

[Głosów:2    Średnia:1.5/5]

9 KOMENTARZE

  1. Chylińska skończyła się na Kill’Em All. Simsy nie zawodzą, myślałem, że po podliczeniu z kumplem dodatków, które można było nabyć w Empiku i zapowiedzi pierwszego dodatku do części 3 nic, co jest związane z tym tytułem, mnie nie zaskoczy.

  2. Czy teledyskowy żarcik z owcą był konsultowany z EA Polska i miastem Chełm? Mleko od Robiko jest pyszne ale w niektórych sklepach źle je przechowują i jest zawsze ryzyk fizyk że skiśnięte 🙁

    • Chylińska i Simsy zawsze byli na jednakowym poziomie. . .

      ZAWSZE?sluchales jej albumow z ONA i pierwszej solowej plyty? widziales co na zywo wyprawiala? To byl kosmos. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here