[INFORMACJA PRASOWA] W grudniowym numerze Neo Plus znajdziecie nie tylko test PLAYSTATION 3. Nie zabrakło najświeższych informacji i zapowiedzi takich gier, jak: HALO 3, Lost Planet, Final Fantasy XII, Medal of Honor: Airborne oraz The Darkness.

W dziale recenzji ekipa Neo Plus wystawiła cenzurki najnowszym, najgorętszym grom na wszystkie konsole stacjonarne i przenośne: Tony Hawk's Project 8, Viva Pinata, Splinter Cell: Double Agent, Call of Duty 3, F.E.A.R., FIFA 07 i Pro Evolution Soccer 6 na Xboxa 360, Destroy All Humans! 2, czy wreszcie GTA: Vice City Stories na PSP.

W wypełnionym po brzegi magazynie znalazło się też miejsce na poradniki do gier Scarface: The World Is Yours oraz Pro Evolution Soccer 6 oraz obszerny wywiad z twórcą gry Painkiller i szefem studia People Can Fly – Adrianem Chmielarzem, a także wiele ciekawych felietonów i artykułów.

Magazyn Neo Plus założony został przez Marcina „Gulasha” Góreckiego i ukazuje się nieprzerwanie od ośmiu lat; co miesiąc znajdziecie w nim recenzje i zapowiedzi najnowszych gier na konsole Microsoftu, Nintendo i Sony, najciekawsze wiadomości z branży, wywiady, felietony i artykuły o wszystkim, co ma związek z „popkulturą gier video i konsol”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Internet mi wystarczy do czytania i oglądania recenzji gier na PC ale również i na X360, PS3 Jestem w miarę na bieżąco i gazety już mnie nie cieszą jak kiedyś jak była bida i internet kojarzył się ze statkiem Star Trek „Enterprajs” 😀 Teraz w dobie szaleństwa internetowego i łatwego dostępu do szerokopasmowego dostępu oraz takim stronom jak Valhalla.pl słowo pisane na papieże staje się przedpotopową dziedziną 😀 Oczywiście wykluczam książki bo one zawsze będą najlepsze na papieże do czytania. Także za czasopismo NEO dziękuję 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here