[INFORMACJA PRASOWA] W niedzielę, 10 grudnia w warszawskim EMPiK Megastore Junior, odbył się finał drugiego turnieju King of Iron Fist w grę Tekken Dark Resurrection na PSP (PlayStation Portable).

Turniej King of Iron Fist rozpoczął się 2 grudnia br we Wrocławiu. Następnie eliminacje przeniosły się do Poznania, Katowic, Krakowa, Łodzi i Warszawy.Wszyscy zwycięzcy eliminacji lokalnych zdobyli PSP w wersji base model.Łącznie we wszystkich eliminacjach wzięło udział blisko 500 osób!

16 osób spotkało się w wielkim finale w Warszawie walcząc o pulę nagród finansowych w wysokości 10 000 złotych, z czego 5 000 złotych miało przypaść w udziale zwycięzcy turnieju i zarazem oficjalnemu mistrzowi Tekken Dark Resurrection w Polsce! Wśród finalistów była jedna dziewczyna, Joanna Tórz, a także dwaj bracia Artur i Mateusz Wleklikowie.

Rozstawienie par w wielkim finale odbyło się na podstawie publicznego losowania.Walkom finałowym towarzyszyły ogromne emocje, których temperatura rosła wraz z kolejnymi wynikami. Jednak około godziny 20:30 zwycięzcą turnieju został Sebastian Lechowicz, pokonując Mateusza Wleklika. Trzecią pozycję i nagrodę w wysokości 2000 złotych zajął jeden z najlepszych polskich graczy w serii Tekken, Paweł „Sway” Pióro.

Sony Poland serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za ich udział i zaangażowanie w pierwszym na PSP turnieju Żelaznej Pięści.

Partnerami King of Iron Fist byli EMPiK oraz radio ESKA.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nie nie bijatyki to już nie dla mnie są ciekawsze gry :P. Z bijatyk moją ostatnią grą było Mortal Kombat i starczy tego łupania 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here