Wszystkie spisane przez nas informacje znaleźć można w najnowszym wydaniu brytyjskiego Official Xbox Magazine. Czasopismo nazywa nową część mapy „oszałamiającą dystopią, która nie przypomina niczego, co do tej pory widzieliśmy w świecie Fallout 3”. Co to oznacza? Możemy się tylko domyślać. Na łamach magazynu zdradzono, że dodatek składa się z jednego dużego obszaru podziemnego, opuszczonej huty i podzielonej na dwie części wioski. W pierwszej z nich (Downtown) mieszkają niewolnicy. W drugiej (Haven) rządzący nimi bezlitośni Raidersi.

W The Pitt możemy z tymi ostatnimi wejść w interakcję. Jedna z misji polega na oddaniu się w niewolę i zbadaniu pogłosek na temat znalezienia przez Raiderów lekarstwa na mutacje. Wiemy także, że za wykonywanie zadań otrzymywać będziemy specjalne, unikatowe przedmioty. Jednym z nich jest Auto Axe (rodzaj topora spalinowego).

Te kilka detali, to już niestety wszystko co Bethesda powiedziała o drugim dodatku do Fallout 3. Powinien on, po wyjściu z niewielkiego poślizgu, pojawić się w Internecie i na Xbox Live już w marcu. Dziś natomiast przeczytacie naszą recenzję pierwszego dodatku do gry – Operation Anchorage. Na Valhalli zobaczycie go za kilka godzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. . . . rodzaj topora spalinowego. . .

  Nie. Naprawdę nie jestem złośliwy, ale nawet nie próbuje sobie tego urządzenia wyobrazić 😉

  • Nie. Naprawdę nie jestem złośliwy, ale nawet nie próbuje sobie tego urządzenia wyobrazić 😉

   Bierzesz stalowy topór z Obliviona, montujesz do niego kabelki, pneumatykę. Graczowi zakładasz na plery plecak z silnikiem spalinowym, przyczepiasz do niego kabelki i wuala! Auto Axe jak ulał! Dobzie, dobzie? 😉

  • Nie. Naprawdę nie jestem złośliwy, ale nawet nie próbuje sobie tego urządzenia wyobrazić 😉

   Jest bardzo podobna do ciupagi na baterie słoneczne 🙂

 2. Znalazłem zdjęcie tego całego Auto Axe: http://fallout. wikia. com/wiki/Image:Autoaxepitt. JPGMuszę przyznać, że ludzie z Bethy mają wyobraźnię bo ten sprzęt prezentuje się bardzo ciekawie i wygląda na skuteczną broń. Przynajmniej to ostrze na takie wygląda ;PEDIT: Patrzcie na hełm kolesia z obrazka. Normalnie Helghast z Killzone 2 🙂 Jaki piękny plagiacik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here