The Sims 3, The Sims na PS3 oraz Wii, oraz kolejne odsłony takich przebojów jak SimCity, Black czy LOTR– takie gry szykuje dla nas Electronic Arts.

Na kilka tygodni przed premierą zerkamy na najnowszego space-sim'a z Niemiec. Autorzy wybrali osobliwą taktykę łaczenia elementów z każdej podobnej gry w historii. Dowiedz się więcej z naszej zapowiedzi Darkstar One!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. A mi sie tez nie podoba. . . Moze to glupie , ale budzi skojarzenia z takimizyjatkami mieszkajacymi w oceanach na glebokosciach przekraczajacych paretysiecy – czyli dziwaczne to wszystko 😛

  2. I tak nic nie pobije Fronitiera (chyba, że sam to napisze :D). Aż mi się przypomniały długie wieczory (i noce) spędzone nad tą grą (aż strach się przyznać, że gdy pierwszy raz widziałem tą gre na Amidze to jakoś niezabardzo mi się spodobała), jak szukało się po odległych układach planetarnych jakiś nietypowych części lub statków (pamiętam, że znalazłem jakiś bardzo odległy układ planetarny (coś około 1000 lat światła od Ziemii) z zamieszkaną planetą (miała nawet starport i stację orbitalną) ale nigdy nie udało mi się tam dolecieć (zastanawiam się czy to był tylko błąd w grze czy też tam rzeczywiście coś było)).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here