Długo musieliśmy czekać na oficjalne przedstawicielstwo Xboxa 360 w Polsce. Nareszcie stało się. Od dzisiaj nowa konsola Microsoftu jest oficjalnie w sprzedaży.

Zaskoczenie szkockiego patrolu policyjnego musiało być niemałe, kiedy okazało się, że w zatrzymanym koło miejscowości Fife samochodzie, siedzi para jednych z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów na świecie.

Na miejscu kierowcy zobaczyli Batmana, który nie miał jeszcze pełnego prawa jazdy. Mógł prowadzić tylko pod opieką pełnoprawnego kierowcy – w tym przypadku Supermana. Niestety, po wnikliwej analizie oddechu komiksowego duetu, okazało się, że obaj panowie byli pod wpływem alkoholu.

Pijana para wracała z zakrapianego balu przebierańców z pobliskiej miejscowości. Policjant, który ich zatrzymał nie krył w wywiadzie dla magazynu The Scotsman rozgoryczenia: „Jestem pewny, że jazda po pijaku nie jest dozwolona w Gotham City i zdecydowanie nie jest dozwolona również w Fife”.

Supermana i Batmana zatrzymano podczas zakrojonej na szeroką skalę akcji „bezpieczna jazda”. I chociaż okazała się ona sukcesem, to niesmak pozostaje. Szczególnie kiedy się pomyśli jak nisko upadły dzisiaj autorytety. Kto jak kto, ale Superman powinien świecić przykładem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. AUTORZE proszę sprawdź swoją wiedzę z geografii albo przejedź się do Szkocji! Otóż Fife to nie jest jak nam Pan wmawia miejscowość! Fife jest hrabstwem coś jak u nas powiat albo województwo. Poza tym pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here