Z danych, które mam przed sobą wynika, że idea „luźnego weekendu” przypadła naszym szanownym czytelnikom do gustu. W Top 10 najczęściej czytanych tematów z ostatnich 7 dni są aż dwa materiały, które były przygotowane w ubiegły weekend – Bardzo podobał Wam się materiał wideo Grains of War oraz Flaszka tygodnia (oczywiście bezalkoholowa) także inne materiały cieszyły się nad wyraz dużą popularnością. Dziś znowu przedstawimy materiał demaskujący hydraulika Mario. Tydzień temu złapaliśmy go jak rzucał bananami w samochody. Prawda o jednym z największych bohaterów jest jednak znacznie gorsza! Jeszcze dziś się o tym przekonacie.

Co wydarzyło się w ostatnim tygodniu? W redakcji cisza i spokój. Ja choruję i biorę zastrzyki w pewną część ciała o której się nie rozmawia w dobrym towarzystwie. Dość powiedzieć, że od kilku dni siadam, że tak powiem „bokiem”… Co jeszcze? Zacznijmy od naszych redaktorów-felietonistów. Bartosz Kotarba wpadł w nastrój melancholii i zapytał publicznie Gramy! Tylko po co…? Zdawanie tego rodzaju pytań na wortalu o grach jest dosyć ryzykowne, ale Niebieski Łoś nie boi się niczego. To taka nasza Ewa Drzyzga tylko bez… bez mikrofonu. Co jeszcze? Kolega Bartosz bardzo zdenerwował się na Niko Bellica i zamiast grać w zabugowanego GTA IV wysmażył artykuł Bubel w Liberty City. Mój pies wabi się Bubel i naprawdę nie wiem dlaczego mój redakcyjny kolega wysłał go do miasta zbrodni. A na poważnie: Drogi Bartoszu kup sobie konsolę i po kłopocie! Z zupełnie innej beczki przemyślenia miał Wojtek Gatys. Malacar znowu wziął się za temat związany z pieniędzmi i pisał coś o drogich grach.

A co nakręcało ubiegły (roboczy) tydzień? Na pierwszy ogień coś związanego z muzyką. DJ Tiesto najprawdopodobniej wystąpi w grze DJ Hero. Bardzo zdenerwowała was też wieść, która zelektryzowała pół internetu – Druga Mafia i Vista będą partnerami. Jestem liberałem, ale takich związków bym zakazał! Pokazywaliśmy też materiał filmowy a raczej gameplay dość marnej jakości z gry WET. Musimy przyznać, że wcale nie zrobiło nam się za przeproszeniem „mokro”. Poznaliśmy też wymagania sprzętowe pecetowego Mirror's Edge oraz pisaliśmy, że Batman nie lubi krokodyla z gry Batman: Arkham Asylum. Niestety nie udała mi się prowokacja ze zdjęciem. Wielka szkoda. Kolega Pielesiek informował też na łamach Valhalli, że powstaje remake Giana Sisters. Ciekawe czy prawnicy Nintendo już szykują się na twórców? W końcu GS był „inspirowany” Mario Bros. aż za bardzo. Co jeszcze? Wiecie, że jestem bardzo złym człowiekiem i często dworuję sobie z pism głównonurtowych. Nie robimy tego specjalnie one same się podkładają. Tak jak co roku robi to magazyn TIME publikując swoje TOP10 gier. Naprawdę musicie to zobaczyć. A co powiecie na szalone króliki i zgrabne tyłeczki? Playboy znowu pokazuje swoją cyber-playmate w akcji. Nam jednak bardziej podobała się kampania promocyjna Resident Evil 5. To co zrobił Capcom jest godne najwyższego szacunku, a zresztą zobaczcie to na własne oczy.

Pisaliśmy też, że będzie Gears of War 3, a potem było dementi, że jednak nie będzie. My jednak i tak wiemy, że będzie! No to mamy już to wyjaśnione!

Fani gier RPG z pewnością ucieszy fakt, że na konsole trafi Risen, a miłośnicy trzeciego Fallouta już w styczniu dostaną pierwszy DLC. Wyruszymy na mroźną Alaskę. Świętowaliśmy też 15 urodziny gry DOOM.

Na zakończenie tego odcinka „Luźnych gatek” to jest gadek! Mamy dla wam bardzo psychodeliczny materiał wideo. Nie wiemy co o nim myśleć… a co WY sądzicie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajna aranżacja Scatmana. . . wręcz wzruszająca. Niestety sensu nie wyłapałem. . . chyba żadnego nie ma. Klimat za to. . . jest. . . specyficzny. . . EDITWłaśnie klimat filmiku został wzmocniony, bo dopiero teraz dowiedziałem się, że Scatman nie żyje od 9 lat. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here