„Czarna muzyka” nie jest najczęściej granym gatunkiem w redakcji Valhalli. Po usłyszeniu najnowszej produkcji rodem z Opola, postanowiliśmy jednak w szybkim tempie nadrobić naszą rapową edukację. Wykupiliśmy już większość płyt, czołowych amerykańskich gangsta. Po ich przesłuchaniu zaczniemy zgłębiać polski rynek muzyczny. Na pierwszy ogień z całą pewnością pójdzie Lech Roch Pawlak. Jego najlepsze rymy niebawem znajdą się na liście wydawniczej jednego z gigantów polskiej branży. Zanim masowy odbiorca zachwyci się ich walorami estetycznymi, Wy możecie ich wysłuchać na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

28 KOMENTARZE

 1. „Goniły mnie wały”. . . Nie wiem kto mu układał te teksty – ale są genialne! Przypomina mi się Coma, Anathema. . . To ten sam poziom :).

 2. „Miałem lekki strach. . . lecz do Was powróciłem bo chcieliście tak”Ciekawe kto chciał? Satyrycy ?”Goniły mnie wały (. . . ) i chciały bym dostał w łeb”Nie dziwię się”Powiem słowa dwa {Kocham Was i bede dla was grał} (. . ) „Dwa?!”(. ))tiki tiki toł tiki tiki te (. . )”Łał lol i Joł 😀 Te rymy są za 50 cent’ów

 3. Chłopak niewątpliwie ma talent, sam lubie posłuchać mówionej muzyki, toteż mówie Ci człowieku – Sprawdż to Gów. . ZiooOom!!

 4. nofink – jesli piszesz hip-hop a pozniej nazywasz Fisza jazzo-funkiem to nie rozumiem porownania. ja tam nie przepadam za czarna muza ale akurat Fisz z bratem potrafia zlepic calkiem konkretne dzwieki (a i w sferze tekstow nie kuleja)

 5. No biedny ten wolniak, biedny hehehe. Ale wbrew pozorom dobra polska scena istnieje, a w każdym razie istniała. OSTR, Eldo, WWO czy legendarna Paktofonika niczego nie próbowali ani nie próbują dogonić, i nie jest to nawijanie xx raz o tym samym. Warto czasami przesłuchać stare płytki, bo nieraz treść w nich zawarta jest aktualna do dzisiaj. Pozdrawiam

 6. Najgorsze jest to że ten gościu myślał że jest dobry. . . Tutaj nasuwa się tede: „Ty lepiej tańcz, weź nie rapuj,chcesz się stać żywą tarczą,porzuć rap, dołącz do tych co tańczą,co Ty skąd żeś się urwał,zrób mądrze, weź mnie nie wkurwiaj!”

 7. Wykopales gr3v wprawdzie zwloki (starszawy news) ale przynajmniej sie usmialem. . A do autora – fstyd, fstyd, i jeschtsche ras fstyd, panie 😉

  • Prawdziwy hip-hop: KRS One, Public Enemy, Dead Prez. . . POP: 50Cent, Timbaland, Kanye West. . . takie to trudne?

   Ja lubie jeszcze Method Man’a za jego stasza tworczosc, bo potem komercjaaaa weszla na pierwszy plan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here