Firma Electronic Arts Polska i redakcja serwisu Valhalla.pl przygotowały dla was nowy konkurs. Tym razem możecie wygrać jedną z jedenastu kopii doskonale zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego – Red Alert 3. Rozlosujemy jedną kolekcjonerską kopię gry (Edycja Rewolucyjna) i dziesięć „zwykłych” egzemplarzy RA3 – wszystkie w wersji na peceta.

Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące naszej zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Electronic Arts i Valhalla.pl wystarczy stworzyć tapetę związaną z Red Alert 3 albo alternatywną wersję okładki tej gry. W zabawie mogą wziąć udział nawet najbardziej „odjechane” grafiki. Myślicie, że jesteście w stanie przygotować niewielkie, ale piękne dzieło? Jeśli tak, to już dzisiaj usiądźcie przed komputerem i weźcie się do pracy. UWAGA: to konkurs dla każdego. Nie tylko dla grafików. Liczy się pomysł i dobra zabawa.

Na zgłoszenia czekamy do trzynastego listopada. Co dwa dni będziemy jednak aktualizowali nasz konkursowy wątek, wrzucając do niego nadesłane prace. Czytelnicy mogą je oceniać i oddawać na nie swoje głosy. Wygrają dzieła, które zdobędą ich najwięcej. W kwestiach spornych głos decydujący ma redakcja. Pamiętajcie jednak żeby się nie spieszyć z głosowaniem. Konkurs zakończymy dopiero 13.11.2008 r. Zwycięzcy w ramach dodatkowej nagrody otrzymają od nas po 50 punktów V.

Prace przysyłajcie na adres mailowy k.pielesiek@valhalla.pl. W temacie maila musi się pojawiać hasło „Konkurs Red Alert 3”. Same grafiki prosimy podsyłać w formacie .jpg.
Warto podkreślić, że gry są w formie „cyfrowej dystrybucji” (Digital Delivery). Zwycięzcy otrzymają kod-klucz dzięki któremu będą mogli pobrać Red Alert 3.

Aktualizacja 04.11.2008: Przed wami pierwsze pięć grafik nadesłanych na konkurs. Przejrzyjcie je i jeśli uważacie, że na to zasługują, oddajcie na nie swój głos. Kolejne fotki opublikujemy kiedy tylko trafią na redakcyjnego maila.

Aktualizacja 06.11.2008: W naszej galerii znajdziecie kolejne pięć prac nadesłanych na konkurs. Za dwa dni znów odświeżymy konkursowy wątek, a wy dowiecie się czy otrzymaliśmy kolejne grafiki.

Aktualizacja 13.11.2008: To już chyba ostatnie konkursowe zgłoszenia. W naszej galerii znajdziecie cztery nowe fotki. Pamiętajcie, że możecie już na nie oddawać swoje głosy. Konkurs rozwiążemy w poniedziałek.

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj przed północą na naszym redakcyjnym mailu wylądowały jeszcze trzy konkursowe grafiki. Znajdziecie je już w naszej galerii – możecie oczywiście na nie głosować. My dodamy tylko, że jedną z nich stworzyła kobieta, co nas bardzo ucieszyło.

W komentarzach prosimy wpisywać jedynie odpowiedzi bezpośrednio związane z konkursem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

51 KOMENTARZE

 1. Panowie, to Ja poproszę o małe sprostowanie, bo z jednej strony piszecie, że będzielosowanie, a chwile później, że jest to konkurs. Więc czy niezależnie od tego co się wyśle i jaka będzie ocena to nagrody i tak będą losowane ?I jeszcze jedna sprawa, jeśli dobrze rozumiem to termin nadsyłania prac ma być do 13. 11. 2008, jednocześnie jest napisane, że wtedy konkurs się kończy. . . . a samo wystawianie prac zacznie się już wcześniej. . . . czyli w skrajnym przypadku – kto pierwszy ten lepszy ?Nie che być złośliwy, chce tylko dobrze poznać zasady tego konkursu.

 2. Denial – losowanie sprawia, że nie jest to konkurs? Hmm jeśli tak, to faktycznie źle to ubraliśmy w słowa. Wygląda to tak, że nadsyłacie prace, na które będą głosowali czytelnicy V. Redakcja zabiera głos tylko w kwestiach spornych. Wygrywają te osoby, których dzieła otrzyma najwięcej głosów. Nadsyłać prace możecie do trzynastego listopada. Tego dnia przestajemy je przyjmować. Jeśli prace będą do nas spływały wcześniej, to wystawimy je na stronie, żeby ludzie mogli głosować. Można oddawać więcej niż jeden głos, więc nie wygrywa ten, kto będzie pierwszy. Po trzynastym prace konkursowe jeszcze będą wisiały dzień lub dwa żeby ludzie mogli na nie głosować. Już wszystko rozumiesz?

 3. A ja mam trochę inne pytanie. Czy okładka może być okładką dla np. : Red Alert 3 – Collector’s Edition lub Game of the Year Edition, Blue/Red/Yellow Edition 😛 ? Czy musi byc po postu Red Alert 3. Wbrew pozorom takie niewielkie coś, daje szersze pole do manewru. Aha, jeszcze jedno. To ma być sama okładka czy też może być tylna część i grzbiet?

 4. lipton – okładka, po prostu okładka. Czy blue, silver czy platinum – jeśli tylko będzie okładką gry Red Alert 3, to dla mnie jest ok. wujo444 – mamy już pierwsze prace. Jutro je zobaczycie.

 5. Zgodnie z obietnicą opublikowaliśmy pierwsze konkursowe fotki. Mamy nadzieję, że kolejne trafią do galerii już wkrótce.

  • tylko jedną? cieżko będzie. . . lepiej na dwie, moze trzy. Przy opowiadaniach mozna było plusować w nieskonczoność. . .

   Dokładnie tak, a wydaje mi się (dokładnie wydaje) że było info wcześniej, że można głosować na więcej niż jedną grafikę. Ale to tylko WYDAJE mi się.

 6. Tak patrzę i widzę, że nic się tutaj nie zmienia. Katmay, jak możesz to napisz czy ostatnimi czasy wpłynęły do Ciebie jakieś nowe grafiki. Jeśli nie, to oddam już swój głos na mojego faworyta, który został dodany już w pierwszym uaktualnieniu. No chyba że mogę głosować na siebie. 😀 :PA tak jeszcze jedna rzecz. można oddać tylko jeden głos czy więcej?

 7. Można oddać więcej głosów. Dzisiaj wrzucę jeszcze jedną pracę i to będzie wszystko co do tej pory otrzymałem. Proszę o odrobinę cierpliwości.

 8. Dobra, zobaczyłem wszystkie grafiki i oddaje swoje głosy, a będą dwa. 1 głos – mój faworyt od samego początku czyli grafika numer 22 głos – pojawiła się ta grafika dzisiaj i jest to numer 14Aaaa! No i jeszcze na siebie! 😀 Grafika nr. . . . . :P:P:P

 9. 2 i 14 :)Czy tylko ja mam wrażenie, że głosują osoby, które w konkursie startowały? :)coppertop – jeśli powiększysz jakąś grafikę to są ponumerowane po kolei, więc ciężko się raczej pomylić. Może komuś się ta praca podoba – wszystko kwestia gustu(?) 😉

 10. Nie wprowadzajmy zamieszania nofink numery grafiki to „oczywista oczywistość” 🙂

  Może ktoś powie, że jestem niemiły, ale jak patrzę co jest pod numerem 11 to zaczynam mieć wątpliwości czy aby na pewno. . .

  • Może ktoś powie, że jestem niemiły, ale jak patrzę co jest pod numerem 11 to zaczynam mieć wątpliwości czy aby na pewno. . .

   otoz to :>

   Czy tylko ja mam wrażenie, że głosują osoby, które w konkursie startowały? 🙂

   na to wyglada 😛

 11. Aaaaaa. . . . ktoś ściąga moje typy!!! :D:D:DA kto odda głos na moją?? 🙁 😛 😀 Moja to ta c%#*!@, ta tandetna. No. . . oddajcie głos 😀

 12. moje głosy to :nr. 14 bo naprawdę fajny pomysł (szkoda że na taki nie wpadłem 🙂 )nr. 11 za chęci :)na swój nie oddam głosu,bo to jakoś nie FairPlay.

  • czemu negatywnie? jak dla mnie luz. tylko tyle, że ja podszedłem do tego z perspektywy „Ostatnia aktualizacja – niby najbardziej dopracowane, czyli patrze na nie ostrzej”. 11 jak dla mnie git, dlatego przebije moją :D:D gratuluje z miejsca osobie, która zrobiła konkret GRAfike – NR. 11 🙂

   moje głosy to :na swój nie oddam głosu,bo to jakoś nie FairPlay.

   ho! Inaczej już miałbym pierwszego PRAJZA w kielni. Ale Katmay, pamiętaj że. . . . . . :P:P (no ok! Obiecałem że nie będę już tak pisał, ale. . . . to jest silniejsze ode mnie) 🙂

 13. A to termin nadsyłania prac się wczoraj nie skończył?

  Farin proszę Cię, czytaj to, co piszemy. Prace doszły wczoraj, ale wyszedłem załatwiać sprawy służbowe i nie miałem już jak ich wrzucić. Czasem też muszę spać a nie siedzieć dzień w dzień do rana przed komputerem. Dlatego też dodałem fotki dzisiaj.

 14. Katmay, „do 13” jest stosunkowo niejednoznacznym określeniem. Poza tym to nie był wyrzut tylko pytanie, nie trzeba się od razu denerwować 😉 a że faktycznie jakoś umknęło mi, że „przed północą”, więc przyznaję, że nie doczytałem. Sorry.

 15. Hmmm, mnie najbardziej do gustu przypadła 17. A co do 11, może nie jest to dokładnie to na co czekałem, ale właśnie takiej koncepcji oczekiwałem. Więc głosy:17 – fajne wykonanie11 – pomysł

 16. Po co czekać, ja podliczyłem wstępnie głosy:P @11 – 7 głosów@14 – 5 głosów@17 – 3 głosy@2 – 3 głosy@9 – 2 głosy@3 – 1 głos@4 – 1 głos@12 – 1głosŁącznie 8 grafik, gier do wzięcia 11. Czyli redakcja teraz głosuje:)

 17. liczyć nie umiesz :)na 11 głosowało 5 osób. Patrz na nicki, bo niektórzy się parę razy wypowiadali: na 11 głosowali sosu, pitertronick, endrju, neth i Ty.

 18. Tym lepiej, mamy remis:P Zauważyłem tylko, że sosu dwa razy pisał i to wziąłem pod uwagę. I tak nieźle jak na zliczenie w 1 minutę. Teraz redakcja ma ułatwione zadanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here