Niektórzy to mają wyczucie! Mamy Halloween, a więc po ulicach krążą dzieciaki w podrobionych kapeluszach Hary’ego Pottera i egzotyczna żuleria prosząca o „cukierek” bo inaczej zrobią nam za przeproszeniem „żarcik”. Naprawdę wspaniała zabawa. Namco Bandai postanowiło uraczyć graczy nowym zwiastunem gry Splatterhouse. Tytuł ten to remake klasyki z 1988 roku. Wcielamy się w postać cherlawego studenta Ricky’ego, który wraz ze swoją dziewczyną schronił się przed burzą w tajemniczym domostwie. Niestety słodka Jennifer znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Oczywiście naszym zadaniem jest odnalezienie ukochanej. Na szczęście Ricky znajduje rytualną maskę Majów. Dzięki artefaktowi nasz bohater staje się dzikusem o aparycji Herkulesa i zaczyna się prawdziwa rzeź. Poniżej możecie obejrzeć nowy filmowy zwiastun tej krwawej produkcji.

Splatterhouse ma pojawić się na rynku już w przyszłym roku na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz komputery PC. Pod tym adresem możecie obejrzeć nowe screeny z wersji na konsolę Sony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Najpierw ujęcia z kamery, każdy przez moment ma wątpliwości czy to gra tak wygląda i mamy rewolucje czy to rzeczywistosc, później widzimy urywek z gry i napięcie momentalnie opada. . . niczym ptasia kupa na czyjąś głowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here