INFORMACJA PRASOWA: Organizatorzy pojedynku pewni siły programu oferują arcymistrzowi milion dolarów nagrody za zwycięstwo w 8 rundowym pojedynku.

Zapytany o szanse na zwycięstwo Kramnik powiedział: Fritz analizuje milion ruchów na sekundę. To naprawdę nadzwyczajne wyzwanie grać z tak szybko liczącym potworem. Od samego początku idziesz po bardzo stromej krawędzi, zdając sobie sprawę że każde rozkojarzenie powoduje Twój upadek. Jest to eksperyment naukowy, w którym biorę udział i zrobię naprawdę wszystko by dobrze skorzystać z tej szansy.

Rozgrywane na najwyższym poziomie pojedynki pomiędzy człowiekiem a sztuczną inteligencją zawsze fascynowały publikę. W 1997 roku były Mistrz Świata Garry Kasparov (z Rosji) przegrał w Nowym Yorku przeciw Deep Blue. Kramnik, który pokonał Kasparova w 2000 roku, zremisował przeciwko Deep Fritz w Bahrain w 2002 roku, podobnie jak Kasparov rok później w pojedynku z Deep Junior w Nowym Yorku.

Fritz X jest nie tylko najlepszym programem szachowym na rynku, którego pojedynki z najlepszymi szachistami hipnotyzują miłośników szachów na całym świecie. Jest także doskonałym doradcą dla każdego szachisty. początkujacy moga z nim uczyć się gry dzięki ekskluzywnym lekcjom i analizom VIDEO prowadzonym przez najlepszych światowych graczy. Wyrafinowani gracze na pewno docenią najbardziej kompletne mozliwości analizy partii.Fritz X pozwala także grać przez rok za darmo na najwiekszym portalu internetowym przeznaczonym do gry w szachy – ChessBase.

Fritz X trafi do sklepów w Polsce na poczatku przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here