INFORMACJA PRASOWA: Sony Poland informuje, że w związku z tragicznymi wydarzeniami na Śląsku, pierwsze dwie lokalizacje KOIF, Kraków i Katowice, zostają odwołane. Pozostałe terminy i miejsca rozgrywek pozostają bez zmian. Wkrótce podamy nowe daty rozgrywek w Krakowie i Katowicach.

Turniej King of Iron Fist (KOIF)to legendarny i znany na całym świecie turniej Żelaznej Pięści, który tym razem odbędzie się na PSP™(PlayStation®Portable) w najnowszą odsłonę gry Tekken: Dark Resurrection.

Pierwsza edycja King of Iron Fist była jednym z największych wydarzeń dla fanów PlayStation®2, a główna nagroda – wyjazd na 5 dni do Los Angeles – zmotywowała najlepszych w Polsce graczy do zaciętej rywalizacji.

W tym roku walka toczyć się będzie o pieniądze – pula nagród finansowych wynosi 10 000 złotych! Zwycięzca turnieju otrzyma czek na 5 000 złotych, wice-mistrz 3 000 złotych a zdobywca trzeciego miejsca 2000 złotych.

Poniżej rozpiska rozgrywek:
Katowice i Kraków – wkrótce nowe terminy
2 grudnia 2006 – Wrocław, EMPiK Megastore (Rynek)
3 grudnia 2006 – Poznań, EMPiK Megastore
9 grudnia 2006 – Łódź, EMPiK Manufaktura
10 grudnia 2006 – Warszawa, EMPiK Megastore Junior (eliminacje + finał)

Aktualne informacje i regulamin King of Iron Fist znajdują się na www.playstation.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Kurdemol, 5 000 złociszy, w mordę jeża. Żeby to wygrać, trzeba mieć refleks mnicha Shaolin:P. Mam nadzieję, że zwycięzca Dark Resurrection zupload’uje swojego Ghost’a, żeby inni mogli z nim się zmierzyć:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here