Activison/Blizzard postanowił ujawnić swoje plany na 2009 rok. Dla fanów strzelanek FPP najważniejszą informacją będzie zapewne pojawienie się drugiej odsłony Call of Duty4: Modern Warfare o której już dziś wspominaliśmy. Acti-Blizz poczuł też, że znowu trzeba wydoić krowę – zagramy w bodajże już piątą odsłonę Guitar Hero. Quantum of Solace to za mało? AB szykuje strzelankę z perpektywy trzeciej osoby (coś Gears of War?) z agentem 007 w akcji. Co ciekawe tytuł ten ma być niezwiązany z żadnym konkretnym filmem z Jamesem Bondem w roli głównej – i dobrze, liczymy na ciekawą i rozbudowaną fabułę! Premiera? Jesień przyszłego roku. Szykuje się też bardzo enigmatyczny tytuł skierowany chyba na rynek „casual” – ma to być połączenie Forzy Motorsport i Mario Kart. Już sobie wyobrażamy plagę pseudo-Marianów rzucających banany pod koła samochodów.

Najciekawiej wygląda sprawa z nowym Tony Hawkiem. Jeśli lubicie wirtualną deskorolkę to będzie tytuł w sam raz dla was. Twórcy obiecują prawdziwą rewolucję. Razem z grą ma zadebiutować nowy… kontroler. Tak więc przy robieniu wygibasów z Tomciem H pady pozostaną na półce. Wersja na Nintendo Wii ma w pełni wykorzystywać zalety kontrolerów konsoli Nintendo (nie wiadomo czy przyda się Wii Balance Board).

Wszystko ładnie tylko co ze Starcraft 2? O trzecim Diablo też nie zająknięto się ani słowem. To odrobinę niepokojące.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Mnie interesuje tylko COD i Diablo III reszta to bryndza. A diabełek będzie, kiedy będzie, lepiej aby Blizzard dopieścił produkt niż wypuścił niedoróbkę jak co niektórzy, byle załapać się na sezon sprzedażowy. Sezon na Diablo III jest ZAWSZE.

    • Wszystko fajnie, ale gdzie Diablo?

      Pewnie planuja jakas marketingowa scieme, w stylu ze wyjdzie za 3 lata, az tu nagle wypchna gre do sklepow zeby ludzie sie rzucili. Osobiscie czekam na D3, ale jesli nie sa w stanie podac nawet orientacyjnie daty wydania, to cos jest nie tak.

  2. To są plany Activison, przecież Blizz nigdy nie publikował takich planów wydawniczych. A poza tym jak piszą o grach CoD, Guitar Hero, Tony Hawk to piszą Acti-Blizz, a jak o SC 2 czy Diablo III to tylko Blizzard.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here