Im właśnie Wojtek poświęcił swój najnowszy felieton, który znajdziecie w tej części Valhalli. Na temat tego czy warto wydawać pieniądze na tego typu dodatki do gier i czy jest to zwykły rzut na kasę można długo dyskutować. Zachęcamy was więc do wpisywania się pod tekstem, do którego link podaliśmy przed chwilą.

Teraz najważniejsze będą nowości. Pierwszą z nich są dwa mikrododatki do Star Wars: Force Unleashed. Za 800 Microsoft Points nabyć możemy dodatkowe misje, rozbudowujące ten tytuł. W Jedi Temple Mission Pack przetrząśniemy tytułową świątynie szukając w niej informacji na temat ojca naszego protagonisty.

W drugim, nieco tańszym dodatku, znajdziemy nowe skórki dla naszej postaci. Po jego pobraniu możemy się przemienić w takich bohaterów – Ben Kenobi, Count Dooku, Republic Trooper, Tatooine Luke, Jango Fett, Jedi Master Plo Koon oraz C-3PO. Po pozbyciu się 400 Microsoft Points otrzymamy także trzy nowe kostiumy. Są to Animated-style Apprentice, Spirit Apprentice oraz Utility Combat Suit Apprentice. Wszystkie opisane mikrododatki już dziś powinny na was czekać na Xbox Live.

Nowością jest też 8 Ball Car Pack, którym zainteresować się powinni posiadacze kopii gry Race Driver: GRiD. W dodatku wycenionym na 800 Microsoft Points (Xbox Live) albo 7,99€ (Playstation Network) umieszczono kila ślicznych aut takich jak: VW Nardo, Honda S2000, Pontiac Firebird TransAM, TVR Cerbera Speed 12, Mitsubishi Lancer Evolution X, McLaren F1 GTR, Nissan GT-R oraz Volvo C30. Kto chce, ten już teraz może zabrać się za ściąganie tego mikrododatku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. „Ta wiadomość zmartwi naszego redakcyjnego kolegę Malacara. W sieci znajdziemy kolejne nowe mikrododatki do gier. „Hehe, wydawało mi się, że raczej chwalę DLC w swoim felietonie, ale jeśli wyszło inaczej to przepraszam 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here