Michel Ancel postanowił przy okazji budowania hype’u na nową platformówkę z Raymanem w roli głównej, przedstawić nam garść ciekawostek z życia królików. Okazało się, że nie są to tylko małe, futrzane kulki, opychające się sałatą, których celem życia, jest zostanie pasztetem, zamkniętym w aluminiowej puszce. Michel Ancel, twórca takich tytułów, jak Beyond Good & Evil , czy właśnie Rayman, w głębi duszy jest fanem tych małych żyjątek i od dawna czekał, aby pokazać światu prawdziwą naturę swoich pupili.

Po pierwsze króliki nie potrafią grać w nogę. Jeżeli myśleliście inaczej, wystarczy obejrzeć to oto instruktażowe nagranie.

Po drugie- króliki zdecydowanie nie potrafią sprzątać. Widziałeś kiedyś sprzątającego królika? Jeśli wydaje ci się, że tak, ten filmik wyjaśni ci, dlaczego się mylisz:

Po trzecie, jeżeli kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że króliki są świetne w puszczaniu sztucznych ogni- zmień zdanie. Okazuje się, że wcale im to nie wychodzi.

I ostatnia rzecz. Króliki nie zamykają drzwi. Nigdy. Nawet w najbardziej krępujących sytuacjach.

To by było na tyle. Jak widać gry też mogą uczyć i rozwijać młode umysły, a nie tylko przyczyniać się do wychowywania patologicznego społeczeństwa. Francuska firma udowadnia, że producentom gier leży na sercu edukacja swoich fanów. Mam nadzieję, że drogą Ubisoftu pójdą kolejne firmy. Na przykład Rockstar.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. No. co. ty. Króliki to najlpesza rzacz w reklamach gier od tysiąca lat. No, przynajmnije do momentu, kiedy zobaczylismy reklamę GTA Coli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here