INFORMACJA PRASOWA

Eliminacje do Mistrzostw Polski FIFA 08 powoli zbliżają się do finału. Turnieje odbyły się już w Krakowie, Szczecinie, Białymstoku, Gdańsku, Warszawie i Łodzi. Fani gry FIFA 08 mają jeszcze szansę walki o wejście do finału podczas sobotnio-niedzielnych rozgrywek we Wrocławiu (17-18 listopada) oraz sobotnich eliminacji (24 listopada) w Poznaniu. Przed wszystkimi 45 zwycięzcami lokalnych eliminacji jest jeszcze Wielki Finał, który wyłoni najlepszego z nich.

Odwiedzający Centrum Handlowe Manufaktura w Łodzi mogli bawić się w dwóch strefach tematycznych. Strefa rozgrywek z konsolami PlayStation®2 i grą FIFA 08 w polskiej wersji językowej przeznaczona była dla zawodników. Najlepszymi graczami okazali się: Sebastian Gałka, Piotr Wyszyński, Sebastian Włodarczyk, Piotr Jakubowski, Mateusz Wysocki i Sebastian Miszczak. W multimedialnej strefie „Free Play” z konsolami PlayStation®2 i Xbox 360™ wszyscy chętni mogli pograć w FIFA 08. Natomiast „urodzeni menedżerowie”, których bardziej niż kopanie w piłkę interesuje zarządzanie drużynami mogli sprawdzić się na komputerach osobistych w pierwszy raz wydaną w języku polskim grę FIFA Manager 08.

Poza emocjami związanymi ze sportową rywalizacją, na graczy czekali goście specjalni – Dariusz Szpakowski, towarzyszący wszystkim eliminacjom Mistrzostw Polski FIFA 08 oraz Łukasz Masłowski, Łukasz Broź i Stefano Napoleoni z Widzewa Łódź.

Kolejne eliminacje odbędą się już 17 i 18 listopada we Wrocławiu. Organizatorami Mistrzostw Polski FIFA 08 są: Electronic Arts, wydawca gry FIFA 08, EMPiK oraz największa polska strona o serii FIFA, czyli Centrum FIFY. Patronat medialny nad Mistrzostwami Polski FIFA 08 objął serwis SPORT.pl

Zarejestruj się już dziś i wygraj Mistrzostwa Polski FIFA 08! Mistrz jest tylko jeden!

Harmonogram rozgrywek:

Eliminacje:
17-18.11.2007 (sobota, niedziela) – Wrocław, EMPiK, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki
24.11.2007 (sobota – ostatnie eliminacje) – Poznań Game Arena

Finał:

25.11.2007 (niedziela) – Poznań Game Arena

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here