Na całe szczęście zagramy w nie jeszcze w tym roku. Rockstar najprawdopodobniej świętuje sukces Grand Theft Auto IV – firma dała swoim pracownikom krótki 7 albo 14 dniowy urlop. Założyliśmy, że właśnie z tego powodu przesunięto oficjalną datę premiery najnowszego Midnight Club na PS3, PSP i Xboxa 360. Wszystkie trzy wersje tej pozycji zostaną wydane w Ameryce Północnej 21 października, a do Europy dotrą trzy dni później (24-go). Poślizg jest więc nieduży. Wcześniej zakładano, że grę zobaczymy w sklepach odpowiednio 7-go i 10-go października.

Mniej więcej w tym samym czasie oszczędności będziemy mogli wydać na jeszcze jeden wybornie zapowiadający się tytuł. Pierwszy survival horror od Elektroników wpadnie w nasze ręce tydzień później (wersje konsolowe) niż zakładaliśmy. Wersja na peceta również zaliczyła jednodniowy poślizg. W inżyniera Isaac'a Clarke'a wcielimy się odpowiednio 14-go i 20-go października.

Ostatnie miesiące tego roku już w tej chwili zapowiadają się rewelacyjnie. Szykujcie się więc na rozmowę z szefem, ćwiczcie symulowanie choroby (byle nie filipińskiej) – pod koniec roku urlop na pewno przyda się każdemu wielbicielowi elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Urlop urlopem. . . . bardziej podwyżka będzie potrzebna :D. Jak ktoś hardcorowo napiera i lubi nóweczki to i 1500zł to mało. Mówię oczywiście o konsolowych gierkach. . . hmmm. . . w sumie to tylko do tych co mają PS3 ^^.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here