„Po prostu spieprzyłem God of War na PSP, był beznadziejny. Taka prawda.” – powiedział w wywiadzie dla GT TV kultowy twórca gier. Na tym nie koniec. Artysta z podziwu godną szczerością opowiedział o swoich grach i relacjach z przedstawicielami SONY. Wspomniał na przykład, że system walki w GoW jest dużo gorszy od tego z Devil May Cry. Dawno nie było przypadku, żeby jakikolwiek twórca przyznał się, że konkurencja robi coś lepiej. Tak jak można się spodziewać God of War 3 ukaże się na PlayStation 3 i jest obecnie w stadium projektowania. Praca nie idzie jednak jak po maśle.

„Strasznie chcemy to zrobić. Na maxa chcemy, żeby God of War 3 powstał na PlayStation 3. Ale nikt z SONY nie przyszedł i nie powiedział: tu masz kasę, tu masz zespół i zrób tą grę” – dodaje Jaffe. Na zakończenie przyznał: „Robię gry najlepiej jak potrafię. Dzięki za kupowanie naszych tytułów. Teraz jestem nawalony jak cholera”. David Jaffe zapowiada się nie tylko na świetnego producenta gier, ale też barwną postać w branży elektronicznej rozrywki. Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej. Zabawy co niemiara i jakie pouczające.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Tak zachowuje się człowiek któremu nie odbija palma, wiec na czym stoi, jest świadom swoich umiejętności i wad. Dobry news na początek tygodnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here