[INFORMACJA PRASOWA] Firma Microsoft® poinformowała, że najnowsza gra grupy deweloperskiej Team Ninja – Dead or Alive: Xtreme 2 – jest już dostępna w całej Polsce. Gra pozwala dołączyć do grupy pięknych dziewcząt, a następnie spędzić w ich towarzystwie wspaniałe chwile podczas wielu zabaw na tropikalnej wyspie Zacka. Wart podkreślenia jest fakt, iż „Dead or Alive: Xtreme 2” to już druga gra na konsolę Xbox 360, która sprzedawana jest w polskiej wersji językowej.

„DOA: X2 umożliwia graczom spędzenie naprawdę ciekawego, wirtualnego urlopu” – powiedział Richard Teversham, dyrektor ds. platform i marketingu w dziale rozrywki domowej na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w firmie Microsoft. „Olśniewająca grafika, wspaniała radość płynąca z gry oraz mnóstwo ukrytych elementów sprawią, że tej zimy często będziemy powracać do upalnego klimatu gry DOA: X2” dodał Richard Teversham.

Tropikalna wyspa Zacka posiada wszystkie niezbędne do wspaniałej zabawy atrakcje, takie jak piękne plażowiczki, basen, piaszczyste boisko do gry w siatkówkę, tor do jazdy na skuterach wodnych, czy tętniące nocnym życiem kasyno.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Straszna tandeta, jedyne co ta gra sobą reprezentuje to wydatne biusty głównych bohaterek, taaa wiem ale po co więcej, a no po to ze po tym jak już kupisz tą grę i spędzisz 3h gapiąc się nagle zrozumiesz że już nic „ciekawszego” w tej grze nie zobaczysz, wiec po co. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here