Wbrew pozorom z krainy Electronic Arts nie napływają dzisiaj same złe wieści. Prezes firmy (John Riccitiello) przekazał mediom informację, która na pewno ucieszy posiadaczy Nintendo Wii. Bardzo przyjemny survival-horror Dead Space zostanie wydany na stacjonarnej konsoli Wielkiego N. Niestety oprócz tego, że nadchodzi, boss EA nie powiedział ani słowa na temat tego tytułu. Wiemy tylko, że powinien on trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Optymistycznie brzmią także słowa prezesa: „Przeniesiemy wszystkie nasze kluczowe własności intelektualne na Nintedno Wii, jeśli tylko takie działanie będzie miało ręce i nogi. Dobrym przykładem jest tu Dead Space. Przenosimy go na Wii w tym roku i z całą pewnością będzie on reprezentował tę samą jakość i współczynnik straszenia, co na PS3, Xboxie 360 i pecetach w zeszłym roku”.

Zwróćcie uwagę na to, że Riccitiello mówi o wszystkich kluczowych produktach Electronic Arts. Albo więc prezes się przejęzyczył, co wydaje nam się mało prawdopodobne, albo wkrótce posiadaczy Wii ucieszą kolejne informacje takie jak zapowiedź Dead Space Wii.

Jeśli nie wiecie dlaczego Dead Space jest naszym zdaniem bardzo dobrym tytułem, to zerknijcie do naszej recenzji tego tytułu. Przeczytacie ją w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

    • Ciekawe jak to bedzie wygladalo na takiej slabej maszynce.

      zle postawione pytanie. Powinno byc:Ciekawe jak bedzie wygladac kontrola postaci i interfejsu, na tak innowacyjnej maszynce.

  1. Czyli bedziemy mieli kolejne podbite oczy, zbite telewizory, okna, zerwane firanki, zabite/obite psy etc. Hmmm jak sie ludzie przestrasza i przyjdzie im machac tym wiimotem to moze byc ciekawie. Wtedy dopiero w kolo bedzie Dead Space. Jak matka dostanie w oko. . . a syn nawet (w ferworze walki) nie zauwazy, ze ta umiera u jego boku. 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here