Electronic Arts poinformowało, iż darmowa produkcja studia EA DICE, Battlefield Heroes, ma już ponad jeden milion zarejestrowanych użytkowników. Do stanu tego przyczynił się czerwcowy oficjalny start gry oraz fakt, że w BF:H może zagrać każdy, kto posiada konto w systemie sieciowym EA (jego założenie jest również bezpłatne).

Gra oferuje w tej chwili cztery mapy. Twórcy, udostępniając ją dość niespodziewanie ogółowi graczy, zapowiedzieli kolejne zmiany, które mają poszerzyć opcje dostępne w grze i poprawić jakość samej rozgrywki. Battlefield Heroes zostało zrecenzowane przez nas w ostatnim czasie, otrzymując jedynie 4.5 punkta na 10-stopniowej skali.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Poczytajcie dokładnie forum, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Ja też miałem problemy z disconnectami i połączeniem, ale po którymś tam patchu problemy znikły. W każdym bądź razie, forum BH to kopalnia wiedzy na temat omijania rozmaitych bugów.

    • Poczytajcie dokładnie forum, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Ja też miałem problemy z disconnectami i połączeniem, ale po którymś tam patchu problemy znikły. W każdym bądź razie, forum BH to kopalnia wiedzy na temat omijania rozmaitych bugów.

      Yhym. W takim razie dzięki za info 😉

  2. czyli mogę powiedzieć że należę do szczęściarzy, bo ja prawie w ogole nie mam problemow z połączeniem. Jeśli nawet się pojawiają to następna próba jest już udana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here