Aspyr media poinformowało, że już dostępne jest demo The Guild 2 – nietypowej gry, stanowiącej mieszankę gatunków RPG i strategii z elementami ekonomii, wszystko to zaś w realiach jak najbardziej historycznych, dokładnie zaś w okolicach 1400 roku. Sześciuset megowe demo pozwala na wcielenie się w postać rzemieślnika i założenie rodziny, choć gracze otrzymują jedynie rok na zabawę.

Electronic Arts też nie próżnuje i wypuszcza demo FIFA Manager 07. Konkurencja na polu menadżerów piłki kopanej jest dość spora, ale spróbować zawsze można. Dość rozbudowane demo pozwala na wypróbowanie swoich umiejętności w prowadzeniu kilku drużyn. Całość zajmuje zgrabne 270 megabajtów i znajduje się na oficjalnym serwerze Electronic Arts.

Od jakiegoś czasu można tez poszaleć w Battlefield 2142. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem, jutro może być dobry dzień, by podjąć tą decyzję. Według twórców nowego Battlefielda wypróbowało już 1.5 miliona graczy. Lokacje dema znajdziesz na oficjalnej stronie gry. Uwaga – plik waży nieco ponad 1 gigabajt!

Powiedzcie nam o swoich wrażeniach!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here