Do premiery drugiej odsłony Killzone pozostało już tylko kilka dni. Gra zadebiutuje w naszym pięknym kraju 25 lutego w detalicznej, sugerowanej cenie 239 złotych. A już pojutrze, w czwartek w usłudze Playstation Network pojawi się wersja demonstracyjna tego tytułu. Gracze z Europy mają też przewagę nad swoimi kolegami z Ameryki – tam wersja demo będzie dostępna tylko dla tych, którzy zamówili grę przed premierą w sklepie sieci GameStop. Warto także rzucić okiem na rynek w Kraju Kwitnącej Wiśni. Tam Killzone 2 pojawi się 23 kwietnia i kosztować ma 6980 jenów (około 79 USD). Na pociechę japońscy posiadacze Playstation 3 będą mogli cieszyć się aż dwiema wersjami demonstracyjnymi – w marcu pojawi się demo single zawierające fragmenty kampanii, a nieco później pojawi się wersja multiplayer.

Zapraszamy także do obejrzenia ostatnich screenów z Killzone 2 w naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No i świetnie, ściągnę na 100%, zobaczymy jaki „fun” daje gra:)PS. w tekście jest błąd: gra pojawi się 25 lutego, a nie stycznia:)

  2. Widać po sprzyjających recenzjach zdecydowali się wydać demo wcześniej, hura. Warto dodać, że dziś pojawiło się też demo RE5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here