W tej chwili Resident Evil 5 planowany jest Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Ta bardzo dobrze zapowiadająca się gra akcji, produkowana przez japoński Capcom, wedle zapewnień firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni ukaże się na rynku w drugiej połowie marca przyszłego roku.

Póki co, fani serii muszą zadowolić się trailerami, których trochę można znaleźć w odmętach Internetu. Możliwe jednak, że ten stan rzeczy niedługo się zmieni, bowiem Jun Takeuchi, producent piątego Residenta, obiecał, iż „względnie niedługo” (stawiamy na przyszły rok) jego firma wystosuje ogłoszenie dotyczące wersji demonstracyjne RE 5. I jeżeli będzie to ogłoszenie o treści „dema nie będzie”, to trochę się zawiedziemy.

Poza tym, Takeuchi-san wypowiedział się również na temat ewentualnej instalacji gry na twardym dysku konsoli. W przypadku Devil May Cry 4 na PlayStation 3 był to zabieg konieczny, co spowodowało frustrację wielu posiadaczy tej konsoli. Wciąż pracowaliśmy nad tymi technicznymi sprawami przez ostatnie kilka miesięcy, ale możemy Wam powiedzieć, iż jeśli użytkownicy nie są usatysfakcjonowani tego rodzaju rzeczami [koniecznością instalacji – przyp. red.] to z pewnością mamy to na uwadze podczas produkcji. oznajmił producent najnowszego Residenta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. chyba sie nie okarze z wielu wzgledow, a co do instalacji gier na konsole to moze troche phrzesada ale z jednej strony fajnie by bylo jak by nie trzeba bylo wogole wkladac plytki do napedu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here