Odpowiadający za sportowe tasiemce oddział Electronic Arts wprawił nas w niemałe osłupienie zapowiadając zupełnie nową grę. Najwyraźniej prezesura byłego reprezentanta Segi oraz Microsoftu, Petera Moore'a służy Elektronikom. A o jaką grę chodzi? EA Sports Active.

Zastanawiacie się pewnie cóż to takiego. Spieszę z wyjaśnieniami. Przede wszystkim, EASA ukaże się tylko i wyłącznie na Wii. Premiera gry w tej chwili planowana jest na wiosnę przyszłego roku. Cena tego tytułu, wedle obecnych zapowiedzi, w Ameryce wyniesie prawie 60 dolarów. Produkcja ta, sama w sobie zaś będzie swego rodzaju połączeniem Wii Sports z Wii Fit. Obok takich form zabawy, jak softball, czy tenis, znajdą się w niej choćby program służący odchudzaniu, „osobisty trener”, czy licznik kalorii.

W pudełku z grą znajdziemy również parę dodatkowych gadżetów (posiadacze Wii, mający już klasyczny kontroler, MotionPlus, kierownicę, Zappera oraz Balance Board niedługo chyba przestaną mieć gdzie to wszystko przechowywać – tyle dobrze, że rzeczy z EA Sports Active to nie kontrolery). Jednym z nich będzie rzemyk, służący do przypinania WiiMote'a lub Nunchuka do…własnej nogi. Następnie, w opakowaniu z EAS Active powinniśmy natknąć się na coś takiego , czego polskiej nazwy niestety nie znam. Jakby tego było mało, Elektronicy mają zamiar dorzucać również broszury dotyczące odżywiania.

Dla kogo jest ta gra? Cóż – według samego Petera Moore'a dla wszystkich. Nie omieszkał on jednak zauważyć, że głównym targetem EA Sports Active są…kobiety po trzydziestce. I raczej przed czterdziestką. Cóż – chyba ciężko będzie u nas w redakcji znaleźć odpowiednią kandydatkę do ewentualnych testów tej gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. To cos dziwnego czego autor, Pan Wojciech Borowicz nie mogl zidentyfikowac nazywa sie „ekspandor”. To takie cos do cwiczen niekoniecznie dla karczochow, bo raczej wymaga sporej ilosci powtorzen niz duzej sily. Bardziej dla lekkoatletow niz dla tepawych osilkow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here