Dwa dni temu mogliście obejrzeć u nas nowe, bardzo ciekawe materiały wideo z remaku gry Chronicles of Riddick. Dziś możemy poinformować, że w usłudze Xbox Live pojawiła się wersja demonstracyjna tego tytułu, a więc osoby posiadające konsolę Microsoftu mogą sami sprawdzić, czy warto będzie zainwestować w ten tytuł. W wersji demonstracyjnej możemy zwiedzić główny pokład tytułowego, ogromnego statku. A co z wersją demo na Playstation 3? Ta również się pojawi, ale w usłudze Playstation Network zadebiutować ma „ jeszcze w tym miesiącu”, a więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena pojawi się w Europie już 24 kwietnia. W Riddicka wcielą się posiadacze konsol Xbox 360, Playstation 3 oraz PCtowcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Pograłem trochę. Stary dobry Riddick (ze starą oprawą graficzną). Kawałek misji „nowej” kampanii nie zachwycił mnie szczególnie. Znowu ciasne korytarze. W demku jest jeszcze trailer trybu multiplayer. Ten też mnie szczególnie nie zachwycił. . . Spodziewałem się trochę większej rewolucji po nowym riddicku, a nie zwykłego mission-packa wydanego po kilku latach.

  2. Mcg ja sciagnalem wczoraj z EU marketplace. Po demku od razu widac, ze gra jest rozwinieciem Escape from Butchers Bay. Gra sie podobnie, wyglada podobnie (ale na pewno nie powiem, ze tak samo jak poprzednia czesc bo wyglada duzo lepiej). Mnie demko bardzo przypadlo do gustu i kupie full’a jak tylko pokarze sie na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here