Hideo Kojima – kultowy producent z Konami – zawsze był sławny z tworzenia świetnych scenariuszy. Niestety ostatnia gra z serii Metal Gear Solid: Snake Eater przyniosła spore rozczarowanie jeśli chodzi o samą rozgrywkę. Archaiczne mechanizmy nie pozwalały w pełni rozkoszować się meandrami fabuły.

Z tym większą radością polecamy obejrzenie nowego trailera z MGS4: The Guns of the Patriots, na którym zobaczycie wiele nowych elementów rozgrywki. W tym osławioną już opcję Octocam, czyli używania kamuflażu, dzięki któremu bohater może wstopić się w tło, zupełnie jak kameleon z jakiejś kreskówki. Sam twórca gry Kojima, powiedział kiedyś, że efektu towarzyszącemu używaniu tego mechanizmu nie pociągnęłaby żadna maszyna, poza PlayStation 3. Zobacz, czy faktycznie… Gorąco polecamy, szczególnie, że jak na możliwości YouTube jakość jest szokująco dobra.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. ptak defekujący na Snake’a pod koniec – miód! 🙂 Kojima w swoim przewrotnym poczuciu humoru i dystansu do swoich bohaterow at his best! 🙂

  2. (. . . )Kojima, powiedział kiedyś, że efektu towarzyszącemu używaniu tego mechanizmu nie pociągnęłaby żadna maszyna, poza PlayStation 3 – propaganda. . .

  3. Filmik poprostu miażdży, zresztą jak każdy MGS, może za wyjątkiem numerku 2. Co do realizmu, MGS nie ma być realistyczny w sensie idealnego odwzorowania świata, to bez sensu, chcecie realizmu na maksa to przejdźcie sie na miasto pochodzic po sklepach 🙂 Każda część ma niesamowity swoisty klimat i wspaniały wręcz scenariusz, którego starczyło by na 3 dobre książki, a akcje z chodzącymi kubłami na śmieci, beczkami czy kartonami tylko dodają całości smaczku, sprawiając, że całość nie staje się niestrawnie poważna. (motyw z toczącą się beczką dziurawioną kulami rozwala). Nawiasem mówiąc ciekawe co oznacza napis ” Some legends must die” pod koniec filmu + nagłe cudowne odmłodzenie Snake’a.

  4. Wiem , że zabrzmi to strasznie , ale jeśli to ma być koniec tej cudnej serii to chciałbym , aby solid snake umarł 😉 tylko tak powstają legendy i to by był pierwszy bohater z gier , który by stał się czymś więcej niż tylko bohaterem z gry 🙂 tak mówię heheehe

  5. Trailer świetny, zobaczymy tylko jak będzie naprawdę z gameplayem. No i czy gra nie okaże się za trudna? Ale czekam z niecierpliwością, Splinter Cell jakoś mnie już nie bierze.

  6. digital_cormac > prawdopodobnie młodszy klon Snake’a ściga jego starszą wersję. Na pierwszym trailerze byla scena jak stary Snake kaszle po fajce (rak?), potem chce sobie strzelić w usta. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here