Plik zawierał sporą ilość informacji, ilustracji projektantów, a nawet filmików z nadchodzących produkcji francuskiej firmy. Pomimo szybkiej interwencji Ubisoftu, wiekszość informacji przedostała się do internetu. Wiadomo, że prócz wieści o takich tytułach jak np. Assassin's Creed, Far Cry Wii, Splinter Cell: Double Agent, Rainbow Six: Vegas, Surf's Up, Shaun White Snowboarding czy Naruto, plik zawierał ogólny opis niezapowiedzianych do tej pory gier jak Prince of Persia, Splinter Cell: Conviction, czy Far Cry 2.

Francuski gigant wyraził głębokie niezadowolenie z zaistniałej sytuacji i określił zajście jako szkodlwie dla procesu tworzenia wymienionych gier. Firma obecnie bada jak doszło do incydentu.

Na skutek niekontrolowanego „wycieku” w internecie pojawiły się już pierwsze informacje na temat sequela PC-towego Far Cry. Gra planowana jest w chwili obecnej tylko na komputery osobiste, co zważywszy na multiplaformową politykę firmy, może dziwić. Najlepiej zatem poczekac na oficjalne stanowisko Ubisoftu.

Ubisoft wykupił prawa do serii „Far Cry” od niemieckiego developera Crytek, który obecnie pracuje nad rewelacyjnie zapowiadającym się Crysisem na komputery PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  1. bezsens. uważam że firma sama udostepnia te dane a teraz wielce szukają winnych. . . to samo było z Valve. . i niby dlaczego ten wyciek ma przeszkodizć w tworzeniu tych gier? PA-RA-NO-JA!

  2. Troche to dziwne, ze wszystkie te pliki/informacje trzymali w jednym archiwum. Czyżby rzeczywiście był to „przeciek kontrolowany” wzorem Valve?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here