Japońskie studio Turn 10, które sprawuje pieczę nad projektem poinformowało, że gra ukończona jest w 60%. Czy to dużo, czy mało, sami oceńcie. Co smutniejsze, na grudzień został zapowiedziany debiut kolejnego dodatku do konsoli – kierownicy Wireless Racing Wheel. Pytanie tylko, na jakich tytułach ją przetesujemy? Jedyne, co przychodzi do głowy to wydany na dniach Test Drive Unlimited i Project Gotham Racing 3.

Forza Mororsport 2 to sequel jednej z najbardziej docenionych pozycji na Xboxa. Sequel pełną gębą, gdyż jak odgrażają się sami autorzy na pewno nie będzie to jedynie podrasowany pierwowzór w wersji HD. Skończona Forza 2 śmigać będzie w 60 klatkach na sekundę. Udostępnionych zostanie 60 tras, w tym kilkanaście rzeczywistych, opartych na licencji. Ponadto na sprawdzenie czekać ma 300 aut, w tym takich marek jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini.

Nowa Forza zapowiada się na kolejny hit na next-gena Microsoftu, czego dowodem może być gorące przyjęcie dema na japońskich targach. A dobrze wiadomo, że skośnoocy bracia, jak mało kto, znają sie na samochodach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWyciek w Ubisofcie
Następny artykułHalf-Life 2 powraca

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here