Dodatek będzie nosił nazwę Command and Conquer 3: Kane’s Wrath. W sklepach znajdziemy go na początku przyszłego roku. Jak sama nazwa wskazuje główną postacią w tej pozycji będzie charyzmatyczny przywódca Brohterhood of Nod. Po raz kolejny zobaczymy lubianego przez graczy Joe Kucana, który wcieli się w Mającego Wizję Kane’a.

Opisywana właśnie gra cofnąć ma nas w przeszłość tak, byśmy mogli poznać wydarzenia, które miały miejsce po drugiej wojnie o tiberium. W dalszej części rozgrywki znów znajdziemy się na polach bitwy, które przemierzaliśmy w C&C 3 a na sam koniec poznamy dalszy ciąg historii opowiedzianej w wymienionej przed chwilą grze. Oczywiście jak na porządny dodatek przystało w nasze ręce wpadnie kilka nowych jednostek, mocarnych broni oraz ulepszeń wojsk czy budynków. Do tego dojdą jeszcze nowe postaci i co ciekawe podział trzech głównych frakcji. Każda z nich będzie miała dwie mniejsze, osobne grupy, w których znajdziemy unikatowe jednostki wojskowe.

Zapowiada się to całkiem ciekawie. Już Command and Conquer 3 było dla nas miłym zaskoczeniem. Trzymamy więc kciuki za pierwszy dodatek do tego tytułu, który trafi do rąk posiadaczy komputerów osobistych oraz Xboxów 360. Obie wersje trafią na rynek w tym samym dniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here