Przed wami kolejne shoty ukazujące Postal 3 w akcji. Warto rzucić na nie okiem, gdyż rzadko bohater gry strzela z…no właśnie z czego? Psa nabitego na metalowe siodełko?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Gwoli uściślenia: to nie pies, tylko rosomak i Postal Dude z niego nie strzela tylko przystawia do wroga a zwierzak wroga masakruje lapami i pyskiem :>Pomysl o tyle zastanawiajacy, co zalosny moim zdaniem. Jak i druga czesc.

  2. Gwoli uściślenia: to nie pies, tylko rosomak i Postal Dude z niego nie strzela tylko przystawia do wroga a zwierzak wroga masakruje lapami i pyskiem :>

    O kurczę widzę, że bardziej śledzisz tę produkcję niż ja. Może dlatego pomyślałem o kundelku jakimś a nie rosomaku. Wszystkie „giwery” będą takie w Postal 3 czy coś normalnego też się znajdzie ?

  3. Na razie nie jest za duzo info na temat trzeciej czesci, ale na pewno smiercionosny arsenal w tej grze bedzie bogaty, bo przecie w Postalu o nic innego nie chodzi jak o dotkliwe krzywdzenie blizniego na jak najbardziej wymyslne sposoby. Nie wiem czy to melancholia z serii „kiedys bylo lepiej”, ale jedyna czesc Postala jaka lubilem to jedynka gdzie klimat byl ciezki, gesty i bardzo chory. W drugiej czesci zrobili z licencji cyrk na kółkach, trzecia zapowiada sie podobnie. Raczej podziekuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here