Jeśli prace nad rozszerzeniem nie napotkają problemów do rąk graczy trafi ono już na wiosnę tego roku. Wyjdzie jednocześnie w dwóch wersjach – na peceta i konsolę Xbox 360. Posiadacze maszyny Microsoftu ściągną ten tytuł za pomocą usługi Xbox Live, a ich pecetowi koledzy i koleżanki znajdą go na sklepowych półkach.

Z zapowiedzi wynika, że przygoda udostępniona w Shivering Isles ma trwać około trzydziestu godzin. Przeniesiemy się w nim do krainy Sheogoratha, księcia szaleństwa. Oczywiście czeka na nas tona nowego ekwipunku, czarów i składników alchemicznych oraz nowi rzemieślnicy potrafiący stworzyć nawet najbardziej wymyślne przedmioty. Nie zapomniano również o dodaniu „świeżych” przeciwników. Znajdą się wśród nich zabójcze, przerośnięte insekty, Flesh Atronachs, skeletal Shambles oraz amphibious Grummites – pisownię zostawiliśmy oryginalną, gdyż nie wiemy jeszcze jak zostaną oni nazwani w polskiej wersji. Dobra wiadomość czeka również tych, którzy ukończyli podstawową wersję gry. Będą oni mogli przenieść swoje postacie do nadchodzącego rozszerzenia.

W chwili obecnej nie wiadomo ile Shivering Isles będzie kosztował. Nie wiemy również czy pojawi się on na PLAYSTATION 3. Spodziewamy się jednak premiery tego tytułu również na japońskiej konsoli. Dla spragnionych kolejnych przygód w świecie The Elder Scrolls przygotowaliśmy trzy screeny, udostępnione przez producenta wraz z informacją prasową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here