Najnowsze MMO od Cryptic Studios zadebiutuje już 1 września. Jak przystało na pełnoprawną grę sieciową, nie mogło obyć się bez specjalnych przedpremierowych ofert. Co zatem przygotowali autorzy Champions Online? Przede wszystkim dwie specjalne subskrypcje, jedną pozwalającą na grę przez pół roku i drugą, dożywotnią.

Osoby kupujące abonament na 6 miesięcy oszczędzą blisko 30 dolarów (a więc płacą o 33% mniej). Po starcie gry otrzymają oni dostęp do stroju Art Deco, a dalej w bieżącym roku będą mogli wziąć udział w zamkniętej becie Star Trek Online. Posiadacze dożywotniego abonamentu, poza wspomnianym dostępem do beta testów i kostiumem, dostaną też: wdzianko Retro Future (nie będzie ono dostępne w żaden inny sposób), strój Mirror Universe dla Star Trek Online (będzie można odblokować go po premierze gry), figurkę Foxbata (jako przedmiot wewnątrz gry), a co najlepsze: osiem dodatkowych slotów na postacie.

Dożywotnia subskrypcja warta jest 200 dolarów (bez jednego centa…). Za abonament na 6 miesięcy zapłacimy dokładnie 59.99$. Stronę promocyjną można znaleźć tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here