Tydzień bez Gacka to tydzień stracony. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się m.in., że w roli Jokera zagrają wyłącznie posiadacze PS3. Poznaliśmy też listę postaci z gry, a w międzyczasie pojawiły się trzy materiały filmowe (pierwszy, drugi i trzeci). Katmay przedstawił też swoje pierwsze wrażenia z zabawy w Arkham Asylum. Dziś mamy kolejny zestaw wieści na temat nowych przygód Batmana.

Zacznijmy od najważniejszego: już w najbliższy piątek, 7 sierpnia, udostępniona zostanie wersja demonstracyjna gry. Bez obaw! Twórcy przygotowali demo dla każdej wersji platformowej. Prawdopodobnie zapoznamy się w nim jedynie z lokacją startową gry, dostęp do właściwej części Arkham ma być zablokowany. Przy okazji dowiadujemy się, że marketingowcy Eidosu wciąż nie mają wyczucia… PR-owcy tej firmy zaproponowali prasie możliwość napisania wczesnej recenzji gry… o ile otrzyma ona nie mniej niż 90% i będzie tematem przewodnim na okładce pisma. Po aferze z Jeffem Gerstman i grą Kane & Lynch, a także naciskach odnośnie ocen Tomb Raider Underworld, ktoś chyba wciąż nie ma dość…

Mamy też najświeższy trailer Batman: Arkham Asylum:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. PR-owcy tej firmy zaproponowali prasie możliwość napisania wczesnej recenzji gry. . . o ile otrzyma ona nie mniej niż 90% i będzie tematem przewodnim na okładce pisma.

    WTF??? Niedługo, aby napisać reckę, redaktorzy będą płacić wydawcom. W dupach się poprzewracało i tyle. Albercik wychodzimy!PS. A gdyby tak napisać dwie recenzje? Jedną dla krawaciarzy z PR, a drugą dla normalnych? Ta pierwsza spełniałaby wymagania mutów z PR, po to, aby dostać kopię review. A druga, że tak powiem, półoficjalna byłaby dla ludzi. Jak myślicie, przeszłoby?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here