Na temat Psychonauts 2 wypowiedział się sam Tim Schafer. Na łamach serwisu 1UP twierdzi on, że cała sprawa jest nieporozumieniem. Wszystko zaczęło się od umieszczenia „zaślepki” na oficjalnej stronie producenta. Czarny banner przedstawiał kształt przypominający bohatera pierwszej części gry Psychonauts. Możemy je zobaczyć po wklejeniu do przeglądarki internetowej następującego linku (http://www.doublefine.com/news.php/projects).

Póki co, jak mówi Schafer gry nie będzie: „To jest jakieś szaleństwo, prawda? Umieściliśmy je jako ‘zaślepkę' strony Psychonauts, którą kiedyś tam podepniemy. Była ona jednak ciemna i ludzie spanikowali. Jest mi przykro, że wielu osobom narobiliśmy nadziei, cieszy mnie to, że ludzie żywo zareagowali na jej pojawienie się. Kto wie, może jakiś wydawca zobaczy jaką reakcję wywołał mały czarny banner i przyśle nam kilka milionów dolarów, które wydamy na stworzenie nowej gry Psychonauts!

Oj panie Schafer, nam też serce zaczęło mocniej bić kiedy zobaczyliśmy ten banner. Apelujemy więc do firm wydających gry – dajcie Double Fine te kilka milionów dolarów! Niech zrobią sequel znakomitego Psychonauts!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here