INFORMACJA PRASOWA

Obszerne zapowiedzi i inne materiały zamieściły wszystkie liczące się serwisy branżowe – IGN, Gamespot, WorthPlaying, czy GameTrailers. Nie zabrakło też dla gry miejsca w zagranicznej prasie – rozbudowane artykuły poświęciły jej m.in. miesięczniki PC Action, Gamestar i PC Games.

„Wiedźmin to doskonałe RPG, nadające na tych samych falach co Oblivion, czy Fable” – napisało brytyjskie czasopismo PC Zone.

„Po kilku godzinach rozgrywki, Wiedźmin wygląda jak tytuł, który spokojnie może dorównać arcydziełom takim jak Baldur’s Gate czy Planescape Torment, a gra się w niego naprawdę świetnie” – stwierdził redaktor niemieckiego serwisu gameswelt.de.

„Wiedźmin to dobra niespodzianka na koniec roku… Będzie to RPG, któremu nie będzie się można oprzeć” – podsumował swoje wrażenia redaktor francuskiego magazynu Joystick.

Znacząco wzrosła także liczba odwiedzin oficjalnej strony Wiedźmina – www.thewitcher.com 17 października zanotowała ona rekordową liczbę odwiedzin, a osiągnięcie to przypieczętowało ogólną tendencję wzrostową, łatwo zauważalną w trakcie ostatnich miesięcy.

Gra Wiedźmin ukaże się już 26 października, w cenie 99,90 PLN.

Więcej informacji pod adresem www.thewitcher.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Stop, czytamy ze zrozumieniem:1. „PC Action, Gamestar i PC Games” zamieściły „rozbudowane artykuły”2. zapowiedzi – IGN, Gamespot, WorthPlaying, czy GameTrailers”3. pozytywne opinie – PC Zone, gameswelt.de, JoystickTo jakie artykuły dały serwisy z punktu 1, że nie znalazły się w pk3?PS. Moje nowe hobby 🙂

  2. Tak nawiasem mówiąc, to ten fragment:

    Wiedźmin to doskonałe RPG, nadające na tych samych falach co Oblivion

    sprawił, że na mej wrednej twarzy pojawił się złośliwy uśmieszek ;)Dyskutować? Dobra, uznajmy, że poprzednich tematów o wiedźminie nie było, a tej jest „the only one”. Wiem, trudne, ale wiara czyni cuda 😀

  3. Wiedźmin to w moim odczuciu największe rozczarowanie i farsa CDProjektu . . . nie mówię to o samej grze czy fabule tylko o problemach technicznych i cyrkach im towarzyszących z poprawnym odpaleniem gry. Jestem posiadaczem EK. Nie dość, że dostałem tylko część rzeczy wchodzących w skład EK (CDP tłumaczy sie długim czasem produkcji a od złożenia zamówienia minęły 3 miesiące !!!) to nie mogę tego odpalić na żadnym z 3 posiadanych w domu komputerach (wszystkie spełniają wymagania wymienione na opakowaniu) i nie ważne czy to jest XP czy Vista – gra działa bardzo niestabilnie i daleko jej do poprawności wykonania z oceanu. Sam instalator jest ohydny po prostu standard (nie tego można się spodziewać po „najbardziej oczekiwanej grze tego roku”). Gra nie wyrzuca ikony na pulpit itp. kwiatki. Jak na przed premierę – gdzie nawet nie odpaliłem gry nie otrzymałem kompletnego zestawu – jestem bardzo zawiedziony i jeśli nie naprawi moich problemów piątkowy patch to reklamuję grę w CDP żądając zwrotu pieniędzy za tą bezwartościową grę.

  4. To tylko Twoje odczucia :)Ja tam mimo tego gre przetestuje i to po premierze. Wersja wydana w Polsce bedzie miala duzo wiecej rzeczy , bonusow, oraz bedzie lepiej dopracowana lepiej niz wersja zza oceanu. PS. CZEKANIE SIE OPLACA , A NIE CZEKANIE . . . TO SAM JUZ WYWNIOSKUJ. POZDRO WSZYSTKIM FANOM WIEDZMINA!!!

  5. darix, z czego wnioskujesz, że polska wersja będzie bardziej dopracowana? Jeśli masz na myśli pudełko i dodatki w nim zawarte, to się z Tobą zgodzę, CDp wydało wiedzmina bardzo ładnie. Na zachodze, to po prostu gra w pudełku, u nas wygląda to o niebo lepiej. Jednak co do samej gry, to nie będzie tutaj różnic, najmniejszych. Aha, i nie pisz kapitalikami, bo to niezbyt fajne jest.

  6. Spoko spieszyłem się wtedy bo czas gonił. A jeśli chodzi o Polską wersje to słyszałem i widziałem z wielu źródeł że nasza rodzima wersja ma mieć mniej robali w sobie. Może to były tylko plotki, spekulacje, ale zaznaczam że to nie był mój wymysł ,tylko powtarzam to co słyszałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here