W przyszłym miesiącu na usłudze sieciowej Sony pojawi się kolejny dodatek do Warhawk. Nosi on nazwę Operation Broken Mirror i z całą pewnością zadowoli fanów gry wieloosobowej. Mieszkańcy Zjednoczonego Królestwa (polskiej ceny nie znamy) zapłacą za niego cztery funty bez jednego pensa. Rozszerzenie składa się z siedmiu nowych aren, map, które przeniosą nas do mroźnego Vaporfield Glacier. Po kupieniu Operation Broken Mirror będziemy również mogli usiąść za sterami pojazdu opancerzonego. Wehikuł potrafi przenieść sześciu wojaków mogących ostrzeliwać przeciwnika w czasie jazdy.

Na początku kwietnia w ręce miłośników tego tytułu wpadną również dwa nowe rodzaje broni. Są to klucz francuski zastępujący nóż oraz Bio Field Generator. Pierwszy umożliwi nam naprawianie pojazdów a drugi jest rodzajem miny. Znajdujący się w jego polu rażenia przeciwnicy otrzymają obrażenia a sojusznicy zostaną uleczeni.

To już wszystko co wiemy na temat tych dodatków. Na dniach powinniśmy jednak otrzymać oficjalną informację prasową na ich temat. Ta na pewno pojawi się w sobotnim podsumowaniu „prasówek”. Teraz zapraszamy was do naszej galerii, która za kilka chwil pojawi się obok tej wiadomości. Znajdziecie w niej pierwsze fotki z Operation Broken Mirror.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here