Wczoraj opisywaliśmy pecetową wersję mikrododatku The Zombie Island of Dr Ned, który już jakiś czas temu wylądował na konsolach. Dzisiaj studio Gearbox potwierdziło natomiast, że już wkrótce sprawdzimy w akcji drugie DLC do Borderlands, o którym plotkowaliśmy jakiś czas temu. Otrzymało ono tytuł Mad Moxxi’s Underdome Riot. Posiadacze najnowszej produkcji studia będą mogli pobrać je 29 grudnia (Xbox 360, 800 Microsoft Points), siódmego stycznia (Playstation 3 9,99$) lub w późniejszym terminie na pecetach.

Tak jak przewidywano w mikrododatku zobaczymy trzy nowe areny oraz nową usługę – bank. Umożliwia ona składowanie dodatkowych pukawek nie mieszczących się w naszym inwentarzu. Same areny to wirtualne pola walki, na których spotkamy się z grupami coraz mocniejszych przeciwników. Nagrodą za ich pokonanie są rzecz jasna przedmioty oraz dwa punkty, który możemy wydać na nowe umiejętności.

Mad Moxxi’s Underdome Riot przejść można samemu lub ze znajomym w trybie kooperacji. Obok tego newsa zobaczycie pierwsze fotki z tego mikrododatku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here