Studio Obsidian rzuciło się w wir pracy. Dopiero co do sklepów trafił ich Alpha Protocol, a wszyscy już wypatrujemy Fallout: New Vegas. To jednak nie koniec nowości z tego studia. Firma Square Enix potwierdziła właśnie, że Obsidian pracuje nad Dungeon Siege 3. Twórcy dwóch pierwszych części tej produkcji – Gas Powered Games – będą jedynie nadzorować prace na kolejną.

Jedną z najważniejszych nowości związanych z zapowiedzianą produkcją jest to, że zostanie ona wydana nie tylko na pecetach, ale i na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Niestety, jak to zwykle bywa w przypadku tego typu newsów, nie możemy jeszcze napisać nic konkretnego na temat Dungeon Siege 3. Wiadomo jedynie, że w grze zobaczyć mamy najlepsze cechy jej poprzednich dwóch odsłon oraz sporo nowości. Jedną z nich będzie tryb kooperacji dla czterech graczy. Obisidian obiecuje ponadto, że sam gameplay będzie intuicyjny, seria wciąż będzie łączyła w sobie elementy akcji i RPG, a każda nasza decyzja ma mieć jakieś konsekwencje.

To, o czym kilkanaście miesięcy temu mówił Chris Taylor prawdopodobnie nie jest już więc aktualne. Czym jeszcze zaskoczą nas twórcy Dungeon Siege 3? Tego powinniśmy się dowiedzieć wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Widzę, że nie bez powodu Obsidian nazywają „królem sequeli” 🙂 Oby wyszło im tak dobrze jak tylko potrafią i mają szansę na kolejny hit

  2. O boziu, DS i DS2 były super miodne, mam nadzieję, że DS3 będzie trzymał klimat poprzedniczek, chociaż wiadomość, że pojawi się na konsolach nie wróży nic dobrego :(Mam nadzieję, że zapomnieli o super kaszanie o nazwie Space Siege i powrócą do korzeni 😮

    • Dokładnie jak przedmówca, coś czuję, że będzie znacznie uproszczone

      A to Dungeon Siege da się uprościć? Lubiłem obie części tej gry, ale złożonością to one nigdy nie powalały. . . 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here