Oglądaliśmy już dzisiaj gameplay z prawdopodobnie najszybszego shootera na świecie – Vanquish. Teraz możemy natomiast rzucić okiem na grę, której poprzednia odsłona była prawdopodobnie najładniejszym FPS-em w historii tego gatunku. Chodzi naturalnie o Crysis, a w zasadzie jego drugą część. Serwis Gametrailers opublikował materiał filmowy, w którym firma Crytek pokazała wielbicielom elektronicznej rozrywki pierwsze fragementy gameplayu ze swojego nowego dzieła. Myślicie, że istnienie konsolowych wersji tej produkcji sprawiło, że tym razem szczęki nie opadną nam do ziemi po ubraniu się w „nanokombinezon”? A może wręcz odwrotnie, uważacie, że twórcy Crysis po raz kolejny staną na wysokości zadania i oddadzą w nasze ręce przepiękny produkt? Wstępnej odpowiedzi na część ważnych pytań udzieli materiał filmowy umieszczony pod treścią tej wiadomości. Gorąco go polecamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

 1. Wkońcu znalazłem szczękę. Muszę przyznać, że gra wygląda dwa razy lepiej. I fabularnie Crytek coś wyciągneło wniosków po pierwszej części :). Teraz się nie mogę doczekać 😛

  • Wkońcu znalazłem szczękę. Muszę przyznać, że gra wygląda dwa razy lepiej. I fabularnie Crytek coś wyciągneło wniosków po pierwszej części :). Teraz się nie mogę doczekać 😛

   Człowieku w takiej jakości dwa razy lepiej no proszę cię . . FABULARNIE . . człowieku człowieku oceniasz fabułę po filmiku,super pewnie maturę zdałeś przez smsa.

   • Człowieku w takiej jakości dwa razy lepiej no proszę cię . . FABULARNIE . . człowieku człowieku oceniasz fabułę po filmiku,super pewnie maturę zdałeś przez smsa.

    Widać, ze nie masz za grosz kultury osobistej. I za grosz nie znasz angielskiego. Jakbyś go znał, to byś wiedział co Cevat Yerli mówił o fabule. Pozatym w jakiej jakości? W HD proszę pana. To tyle.

    • Widać, ze nie masz za grosz kultury osobistej. I za grosz nie znasz angielskiego. Jakbyś go znał, to byś wiedział co Cevat Yerli mówił o fabule. Pozatym w jakiej jakości? W HD proszę pana. To tyle.

     No tak ocenisz że gra jest lepsza fabularnie bo tak gada gostek w filmiku a co do grafiki to dopiero zobaczysz czy jest ładniejsza jak odpalisz na komputerze osobiście a nie na filmiku HD. Co do Jęz Ang. . . pomijam .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here