Ojej! W nowym zwiastunie Modern Cash Whore… pardon Warfare 3 każdy młodociany fan militariów znajdzie to co lubi najbardziej! Czołgi na ulicach Londynu, oblewanie murzyna benzyną z kanistra, trochę wybuchów, fruwające samochody i zniszczoną wieżę Eiffla co powinno zostać oprotestowane przez prezydenta Sarkozy'ego, a Bobby Kotick powinien dostać zakaz wjazdu do pięknego kraju nad Loarą.

Teletubisiów-terrorystów nie zauważono, ale i tak czekam z niecierpliwością na trzeciego MW. Chcę zobaczyć, czy fabularnie jest jeszcze bardziej żenująca niż Black Ops.

Oglądajcie! Premiera gry już 8 listopada.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Też uważam, że MW jest głupawa. W tym sensie, że jest bombastycznie przejaskrawioną historyjką i chciałbym wiedzieć co wymyślą w MW4? Skoro już cały świat się w trójce „zesrał”?Ale mnie boli co innego patrząc na MW i BO. Ta seria niszczy gry FPS. kilka godzin skryptowanej bezmyślnej rzeźni. Nawet Wolfenstein z 92 roku miał poziomy bardziej skomplikowane niż levele z MW.

    • Sorry ale co wymyślą dla części kolejnej skoro już rozjebutneli cały świat?

      Do serii Modern Warfare mają jeszcze niewykorzystaną całą niedaleką i daleką przyszłość 😛

  2. Przesadzacie, taką przedstawiają wizję 3 wojny światowej (chyba tak to można nazwać) i tyle. Nic przesadnie wymyślnego. Łubudu w stylu Call of Duty musi być. Poza tym lubię postacie Price’a i MacTavisha. Bzdurności Black Opsa przebić się nie da, fabuła Battlefielda 2 też kaszanowata. Przy obu tych tytułach MW3 nie wygląda źle. Jak dodadzą fajny tryb multi to będzie lepiej niż dobrze. W MW I MW2 lubię popykać do tej pory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here