Graliście w pierwszego Snajpera od City Interactive? Gra była całkiem przyzwoita, ale nasz recenzent nie dał grze zbyt wysokiej oceny. Szykuje się jednak druga odsłona gry i jak już wcześniej wspominaliśmy Sniper Ghost Warrior 2 działać ma na silniku CryEngine3. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy, jeszcze gorący zwiastun drugiego Snajpera. Trzeba przyznać, że klimat gry jest całkiem niezły.

Gra pojawić się ma w sprzedaży na początku przyszłego roku, a zagrać w nią będą mogli posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Zwiastun nudny i wtórny jak flaki z olejem. Brakuje jeszcze tylko, aby pokazali pocisk trafiający przez optykę karabinu, kopiując tym samym pewną kultową scenę. Moim zdaniem słabo i bez pomysłu.

    • Nom, dokładnie. Na moje oko będzie 2 miliony sprzedanych w tydzień.

      Ależ oczywiście że tak, ponieważ każdy chce być snajperem, samotnym wilkiem skradającym się przez dżunglę niczym zielona śmierć, niczym powiew kostuchy, niczym ponury żniwiarz, być niczym miecz Damoklesa spadający znienacka na karki tyranów, niczym proca Davida, niczym . . . eeee chyba się nieco zapędziłem. No, każdy chce być snajperem. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here