Tym, którzy zapomnieli o dniu kobiet radzimy prędko udać się do sklepu przynajmniej po jakieś słodycze albo kwiaty. Prawdziwy Wiking to nie tylko znawca gier. Dzielny wojownik powinien również dbać o swoją partnerkę. Mówicie, że wasza jest na diecie, nie jada czekolady, a kwiatów nie lubi? Sprawdźcie więc informacje prasowe nadesłane przez naszych dystrybutorów gier. Być może wasza druga połowa nareszcie zainteresuje się elektroniczną rozrywką.

CD Projekt

Starym zwyczajem zaczniemy od warszawskiej firmy. To ona podsyła nam najwięcej informacji prasowych. Niestety w tym tygodniu niewiele dzieje się w świecie obrazków i materiałów filmowych z gier. Możemy jedynie przejrzeć nowy zwiastun z gry Iron Man. Plik wideo znajdziecie tutaj.

O wiele więcej da się powiedzieć o produkcjach znajdujących się na liście wydawniczej CDP. Niestety nie wszystkie informacje ucieszą fanów elektronicznej rozrywki. Dowiedzieliśmy się na przykład, że premiera pierwszego sezonu Sam&Max została przesunięta na 20 marca. Tydzień później w sklepach wyląduje Blacksite: Area 51. Tę pozycję nabędą posiadacze pecetów (79,90PLN) i Playstation 3/Xboxa 360 (239,90PLN). Jeśli nie przekonuje was produkcja Midway, to już za pięć dni będziecie mogli kupić nowe dzieło Bizarre Creations. The Club trafi do sklepów trzynastego marca. Za pecetową wersję gry zapłacimy 99,90PLN. W tym samym dniu w wielbiciele strategii będą mogli nabyć kolejny dodatek do gry Dawn of War. Na Soulstorm wydacie 79,90PLN.

Trzeciego kwietnia na sklepowych półkach pojawi się Condemned 2: Bloodshot. Ten tytuł będziemy mogli nabyć za 249,90 PLN w wersji na Xboxa 360 i Playstation 3. Tego samego dnia, obok Condemned staną również pudełka z Football Manager 2008 na 360tkę. Cena gry odrobinę zaskakuje. Zapłacimy za nią tyle samo co za dzieło SEGI – 249,90 PLN.

Wiemy także co konkretnie znajdzie się w kolekcjonerskiej edycji Frontlines: Fuel of War. Jeśli pojawicie się w sklepach 27 marca, to za 129,90PLN będziecie z nich mogli wyjść z pudełkiem, w którym znajdziecie:

*Plakat
*Art-book
*Grę Frontlines: Fuel of War
*Płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry
*Koszulkę
*Instrukcję
*Kartę broni i pojazdów

Cały zestaw możecie zobaczyć pod adresem: www.cdprojekt.pl/press/FrontlinesES.jpg

Przedstawiciel CD Projektu (pan Michał Gembicki) wypowiedział się również na temat pecetowej edycji Mass Effect. Oto co z-ca dyrektora ds. marketingu miał do powiedzenia na temat tytułu, który nabędziemy za 129,90PLN: „Dla CD Projektu wydanie Mass Effect na PC jest jednym z najważniejszych projektów w tym roku, i dołożymy wszelkich starań, aby gra została wydana jak najlepiej, oraz aby data polskiej premiery była jak najbardziej zbliżona do daty premiery światowej. Mass Effect ukaże się w trzech wersjach językowych: pełnej angielskiej, angielskiej z polskimi napisami i pełnej polskiej. Jako dodatkowy smaczek mogę zdradzić, iż w dubbing gry zostało zaangażowanych blisko 70 aktorów, a wśród nich znajdują się nazwiska osób z pierwszych stron gazet„.

Techland

Wrocławska firma przysłała nam tylko jedną informację prasową. Dowiadujemy się z niej, że gracze mogą już składać pre order na Legend: Hand of God. Jeśli nabędziecie ten tytuł do osiemnastego marca, to za grę zapłacicie mniej – edycja standardowa 54,90PLN (w dniu premiery 69,90PLN), Czarna Edycja 74,90PLN (w dniu premiery 89,90PLN). Dodatkową atrakcją, która może was zachęcić do wydania pieniędzy na tę produkcję jest plakat o wymiarach 50x70cm. Samą grę otrzymacie dzień wcześniej niż pozostali gracze – 17 marca. Jeśli interesujecie się tym tytułem i zamierzacie zamówić go przed premierą, to wszystkie niezbędne informacje na jego temat zdobędziecie na jego oficjalnej stronie internetowej – www.legendgame.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here