Choć najwięcej do powiedzenie miał jak zwykle warszawski CD Projekt, to tym razem waszej uwadze polecamy świąteczną promocję na gry Cenegi. Wśród tytułów w nowych, naszym zdaniem bardzo przyzwoitych cenach znajdziemy kilka bardzo smakowitych kąsków.

Cenega

Zacznijmy więc od tej promocji. Wyprzedaż obejmuje tytuły między innymi na Playstation 2, PSP i Xboxa 360. Ceny gier obniżono nawet o kilkadziesiąt procent. Ich tytułów nie podajemy. Sami wejdźcie na stronę http://www.sklep.cenega.pl i zobaczcie czy coś was zainteresuje.

Dystrybutor informuje również o programie szachowym Chessmaster: Grandmaster Edition, który już powinien czekać na was w sklepach. Za ten tytuł zapłacimy 129,90PLN. Jeśli nie chce się wam wychodzić z domów, to możecie go zamówić na tej stronie. Więcej o grze przeczytacie tutaj.

Cenega zapowiedziała także dodatek do gry Anno 1701 o podtytule Klątwa Smoka. Trafi on do sklepów na początku przyszłego roku w cenie 59,90PLN. W grze znajdziemy 11 nowych misji, 20-30 godzin dodatkowej zabawy czy 30 minut świeżej muzyki. Więcej na temat tej produkcji przeczytaciena stronie dystrybutora.

CD Projekt

Warszawska firma zachęca nas do zapoznania się z nowymi grafikami z Empire Earth III oraz dodatku do Neverwinter Nights 2. Trzecią odsłonę strategii będziemy mogli kupić już 5 grudnia w cenie 99,90 PLN. Obrazki z tego tytułu znajdziecie w tym miejscu. Maska Zdrajcy pojawi się w sklepach tego samego dnia w odrobinę niższej cenie (59,90PLN). Grafiki z dodatku do NWN 2 zobaczycie po kliknięciu w te dwa słowa.

Dla fanów elektronicznej rozrywki przygotowano również nowy zwiastun filmowy. Tym razem w akcji zobaczymy nowego Turoka. Oparta na silniku Unreal Engine 3 gra prezentuje swoje wdzięki na tej stronie www.gram.pl/TurokTrailer
Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że „początek przyszłego roku”, o którym była mowa w porzedniej informacji prasowej na temat Turoka, to luty 2008. Za ten tytuł zapłacimy 99,90PLN.

Ze smutkiem donosimy natomiast o przesunięciu polskiej premiery Unreal Tournament 3. Na całe szczęście gra spóźni się tylko o 2 dni. Osoby śledzące ten tytuł zapewne policzyły już, że do sklepów trzeba się wybrać 7 grudnia. Jeśli chcemy rozkoszować się produkcją Epic Games w portfelu (bądź na karcie) powinniśmy mieć przyszykowane 129,90PLN (wersja podstawowa gry) albo 159,90 (wersja specjalna).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here