Battlefield 3 będzie hitem! Nie mam co do tego żadnej wątpliwości. Poniżej możecie obejrzeć na żywo genialne BF3 prosto z E3. Dzięki mwnn! Jesteś czujny jak wąż! Battlefield 3 pojawić się ma na kosnolach Xbox 360, Playstation 3 oraz Nintendo Wii U. Nas najbardziej interesuje wersja na komputery osobiste. Ponad 33 tysiące osób ogląda na żywo. Widać, że nowy Battlefield wzbudził ogromne zainteresowanie wśród graczy.

Go BF3 na pohybel Kotickowi i Modern Warfare 3.

Live TV : Ustream

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Za wiele nie zobaczylismy, ale po wczorajszej konferencji, ktora byla traktowana priorytetowo, niczego wiecej sie nie spodziewalem. Z zazdroscia tylko patrzylem jak tam pogrywaja sobie w to demko i powoli zlosc mnie ogarnia, ze my musimy czekac do wrzesnia? Ponoc zamknieta beta od lipca, pozniej otwarta dla wszystkich. Szczerze mowiac mapa dostepna w demie, ta ktora moglismy zobaczyc w tej relacji, nie zachwycila mnie tak bardzo. Zdecydowanie wole otwarte tereny z wszelkim mozliwym dostepnym arsenalem. Operation Metro przypomina taka bieganine jak w CoD’ach, ale z ostatecznymi osadami zaczekajmy do pojawienia sie bety ;>.

  2. A slyszeliscie ze w Battlefiled 3 wszystkie bronie dostana tylko te osoby, ktore zamowia pre-ordera? Reszta bedzie musiala je pobrac jako platne DLC. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here