Pisaliśmy już o nowej odsłonie Devil May Cry, a raczej „resecie” serii. Nowe przygody Dantego nie będą miały piąteczki w tytule. Także sam bohater przeszedł przemianę. No i jeszcze nowy deweloper. Tym razem za grę odpowiada Ninja Theory. NT robi świetne gry, które… się nie sprzedają za dobrze. Jak będzie z nowym DMC? Sam nie wiem zaprezentowana na targach E3 w Los Angeles fragment rozgrywki wygląda całkiem nieźle, ale ten Dante… nie mogę do niego przywyknąć. Wygląda jakoś tak paskudnie. No dobra oglądajcie.

Na koniec coś godnego parsknięcia śmiechem. Jeszcze kilka godzin temu na YouTube można było oceniać poniższy materiał wideo – pasek czerwony (na Nie) był tak duży, że… wyłączono możliwość oceniania. Ciekawe, czy skasują też ponad 1300 komentarzy. W znakomitej większości negatywne i nie nadające się do publikacji przed godziną 22. Pewnie jak gra pojawi się na rynku to panowie z Ninja Theory będą na Metacritic.com pisać „fejkowe” recenzje użytkowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Czemu nikt już nie pamięta, że Dante z DMC 3 był jeszcze bardziej lalusiowaty?Trailer w miarę, choć obawiam się, że znowu będzie drewniany gameplay. No ale zobaczymy, może Ninja Theory da radę.

  2. A wczesniej to niby mniej festyniarsko wygladal? Jednak nie rozumiem tak drastycznej zmiany wygladu glownego bohatera, szczegolnie ze sama rozgrywka nie wyglada na jakas nowatorska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here