Kilka dni temu informowaliśmy o studiu Universal, które zamierza mocno zaangażować się w rynek gier wideo i finansować projekty zlecane mniejszym deweloperom. Dziś przedstawiamy inicjatywę Electronic Arts. Gigant branży gier przedwczoraj podpisał umowę z United Talent Agency. UTA będąca jedną z największych „agencji talentów” w Hollywood reprezentująca interesy wielu aktorów, reżyserów i producentów (w swoim portfolio UTA ma między innymi takie gwiazdy jak: Liv Tyler, Harrison Ford, Johny Depp, Owen Wilson) ma pomóc Elektronikom w przenoszeniu gier na srebrny ekran. Agencja już teraz zaangażowana jest w produkcję animowanego filmu Dead Space. Trwają też intensywne prace nad przeniesieniem do kin gry… The Sims, a w kolejce czeka Army of Two, Mirror’s Edge i Need for Speed.

Ciekawe co z tego wyniknie. O ile jestem w stanie sobie wyobrazić kinowy Need for Speed utrzymany w pretensjonalnym tonie „Szybkich i wściekłych” oraz Mirror’s Edge, to filmowe The Sims przekraczają moje możliwości pojmowania. Poniżej możecie obejrzeć ciekawy zwiastun animowanego filmu Dead Space.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. uff. . . dawno sie tak nie usmialem =Di co w simsach bedziemy mieli pokaznego harrisona forda klikajacego takim dupnym kursorem na johnnego deppa? =Dhahaaaahaaaa =”D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here